Su çözünür soya izoflavon

Su çözünür soya izoflavon
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Açıklama

Soya isoflavonlar soya fasulyesi ayıklanır ve moleküler yapılarını doğal phytoestrogens denir vücut kendisi tarafından salgılanan östrojen çok benzerdir. Menopoz semptomları, osteoporoz ve yetersiz östrojen kadınlarda neden yaşlanma cilt üzerinde iyi bir rahatlama ve iyileştirme etkisi yoktur. Herhangi bir yan etkisi olmadan uzun bir süre alınabilir. Soya isoflavonlar özel iki yönlü düzenleme var. İnsan östrojen yetersiz kaldığında, harekete geçirmek içinde bir rol oynar ve zamanında takviyeleri. Östrojen aşırı olduğunda, birikimi ve aşırı ve östrojen Kullanıcı önlemek için bir antagonisti olarak görür. Her zaman dengeli. Çünkü insan sağlığı çok önemli bir rol oynar, son yıllarda büyük ilgi çekti. Gıda, sağlık bakım ürün ve ilaç hammadde soya isoflavonlar çeşitli antikanser ilaç ve sağlık ürünleri yapılabilir.


Etkinlik

Önce ve sonra menopoz yumurtalık disfonksiyon nedeniyle çeşitli organ ve dokulara uyumlu, işlev düzeltilmesi neden vücut düşüyor, östrojen düzeyi ve hastalıkların bir dizi görünür ve östrojen takviyesi elde edebilirsiniz önlenmesi ve bu tür hastalıkların tedavisinde amaç. Kadınların menopoz performans: sıcak basması, terleme, titreme, göğüs sıkışması, çarpıntı, darlığı, baş dönmesi, tansiyon dalgalanmaları, vs.; duygusal dengesizlik, sinirlilik, sinirlilik ve depresyon, endişe, uykusuzluk, hafıza kaybı, genel yargı azalan düşünce eksikliği.

Osteoporoz geliştirmek

Osteoporoz kemik dokusu kemikler kırılgan ve hassas olmak neden olur ve kırılması eğilimli bir azalma anlamına gelir. Sık sık menopozal kadınlar ve yaşlı erkekler (nedeniyle hormonal değişiklikler veya yetersiz kalsiyum ve D vitamini). Orta yaşlı ve yaşlı kadınlarda osteoporoz insidansı çok erkekler daha yüksek. Ana sebebi östrojen düzeyleri azaltmak yumurtalık işlevi düşüş sonra kemik metabolizması olumsuz dengelenir ve kemik kütlesi azalır. İsoflavonlar östrojen reseptörleri üzerinde kemik hücreleri, vücudun kalsiyum emilimini artırmak ve kemik yoğunluğu artan kemik kaybı, azaltılması bağlayın.

Meme kanseri önleme

Uzun vadeli tek başına östrojen kullanımı meme kanseri ve rahim kanseri insidansı tarafından 5'e 7 kat artırabilir. Kadın reseptörleri hücre yüzeyinde bağlamak ve rahim kanseri ve yüksek düzeyde östrojen kadınlarda meme kanseri riskini azaltarak diğer anti-kanser mekanizmaları etkinleştirmek onlar soya isoflavonlar yapısı içinde östrojen için benzer.

Demans önleme

Alzheimer hastalığı Şu anda demans en sık görülen tipidir ve kadınlar daha çok acı. Çalışmalar insan beyni aynı zamanda östrojen eylem için hedef doku olduğunu göstermiştir. Hipokampal synaptosome beyin işlevinde bellek ile östrojen reseptörleri içerir. Tıbbi topluluk östrojen düzeyleri senil demans yakından ilişkili olduğunu onaylamıştır. Flavonoidler ve gerçek östrojen beyin için yararlıdır.

Soya isoflavonlar östrojenik etkilerini yumuşak, narin, yumuşak, esnek ve genç kadın cilt yapmak. Bedava şişman meme için yönlendirilir kadınlar meme yağ dokusunda östrojen, ilave tarafından böylece göğüs büyütme etkisi ulaşmak etkinleştirin. Çalışmalar modern kadınlar menopoz erken bir başlangıcı olduğunu ortaya koymuştur. Soya isoflavonlar, uzun vadeli takviyesi gecikme yaşlanma, gecikme menopoz ve beden östrojen normal düzeyde koruyabilirsiniz.

Adet rahatsızlık geliştirmek

Adet rahatsızlık genellikle östrojen salgılanması dengesizlik ile ilişkilidir. Soya isoflavonlar, uzun vadeli takviyesi normal beden östrojen düzeylerini korumak ve adet rahatsızlık geliştirilmesi amacı elde etmek.

Yaşam kalitesini artırmak

Soya isoflavonlar östrojen benzeri eylem kadın vajinal epitel hücrelerinin olgunluk artırır ve cinsel yaşam kalitesini artırmak için vajinal kasların esnekliğini artırır.

Sorgulama