Underleaf inci özü toz

Underleaf inci özü toz
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Açıklama

Yaklaşık 20 çeşit mineral ve yüksek-etkinlik biyolojik Taurin ve zengin inci protein ve çok sayıda eser elementler, insan yaşlanma etkinliğini artırabilir SOD ve amino asit taşıyıcı GSH-PX faktör, inci 19 çeşit amino asitler içerir. Isı uzakta temizlenmesi ve detoxifying, karaciğer yatıştırıcı ve karaciğer koruma, mide düzenleyen, kalsiyum ilave, eser elementler ilave ve geciktirmek yaşlanma cilt, çil, akne, cilt parlaklık artırılması anti-kırışıklık Dingsing, ve esneklik; düzenleyen tarafından insan metabolizmasını düzenleyen vücut salgısı ve vücudun bağışıklık ve diğer fonksiyonları geliştirmek.


Ana maddeler

Protein (18 amino asit elde edilebilir hangi 7 olan esansiyel amino asitler hidroliz sonra), aragonit yapısı, 20'den fazla eser elementler ve b vitamini kalsiyum karbonat

Modern farmakolojik araştırma, inci tozu ana bileşenden kalsiyum karbonat, taurin, eser elementler insan vücudu tarafından gerekli ve insan vücudu tarafından (glisin, metiyonin, alanin, lösin, glutamik asit vb), gerekli amino asitler içeren, rol aşağıdaki gibidir:

Taurin: Bu etkili merkezi sinir sistemi ve insan vücudunun endokrin düzenlenmesi ve uyku ve uyku yardımcı olur.

Glisin ve metiyonin: geliştirmek için yardımcı olur cilt doku kapsamlı ve kalıcı olarak. Ekimoz, akne Temizleme, geciktirmek eskime, insan salgı iyileştirilmesi, metabolizma teşvik ve fiziksel uygunluk artırılması Güzellik etkileri vardır.

Yukarıdaki etkileri yanı sıra inci tozu da sinirleri yatıştırıcı, uzakta detoksifikasyon temizleyerek, iltihabı azaltır ve ağrı giderici etkisi vardır. Nevrasteni, duodenal ülser, üst solunum yolu hastalığı, Pediatrik bülbül, uyan ve ter, kolay ve uzun vadeli akne, boğaz kolay enfeksiyon davranır ve diğer belirtiler tedavi edici etkisi yoktur.


Etkinlik

İnci tozu, tatlı, tuzlu, soğuk; kalp, karaciğer. Karaciğer rahatlatmak ve gözleri temizleyin; kasları detoxify. Ana kasılmalar; üzgün uykusuzluk; Kasılmalar epilepsi; kırmızı göz bariyer; ağızda yaralar; Boğaz ülser; yaralar uzun bir süre yakın değil.

1. bağışıklık geliştirmek

İnci tozu 18 amino asitler lösin, metionin ve alanin gibi tür içerir. Amino asitler lenfoid doku organ büyüme ve vade için gerekli ve intraselüler protein sentez hızı ve sentetik protein türü üzerinde önemli bir etkiye sahip. Sözlü inci tozu uzun vadeli bağlılık etkili insan bağışıklık sistemi, böylece bağışıklık ve hastalık direnci arttırmak T ve B lenfositler etkinliğini artırır.

2. ek kalsiyum

Modern beslenme uzmanı çalışmalar modern insan her gün gerek kalsiyum miktarı aslında tüketilen kalsiyum miktarı ile ciddi akordu olduğunu göstermiştir. Kalsiyum takviyesi yeni bir tür olarak, inci tozu giderek tercih ve tüketiciler tarafından değerli ve "Pearl kalsiyum" bilinir.

İlk olarak, kalsiyum içeriği yüksektir ve etkin kalsiyum, neyin uzanmak saf kalsiyum miktarı 38-%40 90-%92 inci tozu içerir.

İkinci olarak, kalsiyum yüksek sindirim ve emilim oranı vardır. Şu anda piyasada bulunan kalsiyum takviyeleri organik kalsiyum ve inorganik kalsiyum sınıflandırılır. Değil arasında 25-%32, Kalsiyum glukonat % 27'si ise kalsiyum sitrat % 30 soğurma oranı. Sıradan inci tozu soğurma oranı % 29 ve soğurma oranı olduğunu nano-nitelikte inci tozu yüksektir.

3. gecikme yaşlanma

Eser elementler manganez, bakır ve çinko inci tozu bulunan gibi üç çeşit SOD bileşenleridir. İnci tozu ile kaplı yüzey süperoksit dismutaz (SOD) insan cilt etkinliği teşvik, melanin sentezini inhibe ve deri beyaz tutmak. . Buna ek olarak, SOD serbest radikallerin atma etkisi olduğundan, yüzey kat için inci tozu kullanımı cilt yaşlanma ve kırışıklıklar engelleyebilirsiniz.

Sorgulama