Yumru Fleeceflower Kök Ekstresi

Yumru Fleeceflower Kök Ekstresi
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

fonksiyon

Fonksiyonu saç bakımı ve yaşlanma karşıtı olarak yansıtılır. Çalışmalar Polygonum multiflorum'un yaşlanmayı geciktirdiğini ve E vitamininin kırışıklıkların yenilenmesini önleyebileceğini göstermiştir. Yaşlanan hayvanlarda çok sayıda lipit peroksidasyon ürünü birikmekte, süperoksit dismutaz aktivitesinde bir azalma eşlik etmektedir. Sonuçlar, Polygonum multiflorum'un yaşlı farelerin beyin ve karaciğer dokularındaki malondialdehit içeriğini önemli ölçüde azaltabildiğini, beyindeki monoamin vericilerinin içeriğini arttırdığını, SOD aktivitesini arttırdığını ve beyindeki monoamin oksidaz-B'yi önemli ölçüde inhibe edebileceğini gösterdi. ve yaşlı farelerin karaciğer dokuları. Aktivite, böylece vücutta serbest radikal hasarını ortadan kaldırarak, yaşlanma ve hastalık oluşumunu geciktirir. Serbest radikaller teorisi, lipit peroksidlerin oluşumunun ve birikiminin bir dizi yaşlanma belirtisine neden olabileceğini düşündürmektedir. Bu nedenle, lipid peroksit içeriği, yaşlanmanın değerlendirilmesinde ana göstergelerden biridir. Polygonum multiflorum özünün fare derisinde lipid peroksidasyonu Maddenin oluşumu, Polygonum multiflorum'un cilt yaşlanmasını geciktirme etkisine sahip olduğunu ve iyi bir yaşlanma karşıtı kozmetik katkı maddesi olarak kullanılabileceğini gösteren çok belirgin bir inhibitör etkiye sahiptir. Ayrıca Polygonum multiflorum, yaşlı sıçanlarda periferal lenfositlerin DNA hasar onarımı yeteneğini önemli ölçüde artırabilir, merkezi sinir sistemi aktivitesini inhibe ederek merkezi sinir sistemi nörotransmitterlerinin aktivitesini inhibe ederek beyindeki monoamin oksidaz-B aktivitesini önler ve böylece merkezi sinir sistemi aktivitesini düzenler ve yaşlanmayı geciktirir. Beynin


Avantajları

1. Polygonum multiflorum insanlara besleyici bir his vermediği halde, Polygonum multiflorum, serbest radikallerle savaşabilir, serbest radikaller insan yaşlanmasının çok önemli bir sebebidir, bu nedenle yaşlanmayı geciktirebilir.

2. Polygonum multiflorum, vücut salgılanmasında bizim için çok önemli olan suprarenal'i uyarabilir, dolayısıyla etkililik açısından vücudun sekresyonunu düzenlememize yardımcı olabilir.

3. Polygonum multiflorum, kemik iliğindeki kök hücrelerin yeteneğini artırabilir, vücudumuzun hematopoetik yeteneğini artırabilir, vücuda çok faydalıdır.

4. Polygonum multiflorum da karaciğer için çok sihirli bir ilaçtır, karaciğeri korumamıza yardımcı olabilir, karaciğerin rolünü ve onarımını yapabilir.

Sorgulama