Stevia yaprağı özü

Stevia yaprağı özü
Ürün ayrıntıları

Apex biyoteknoloji Ltd profesyonel fabrika ile donatılmış en önde gelen Çin stevia yaprağı özü üreticisi, toptan ucuz stevia yaprağı Hoşgeldiniz bizden ayıklayın.

Kısa Tanıtım

Stevia bitki rafine stevia doğal tatlandırıcı yeni bir tür söz üzerinden bir bitkidir. Bu yüksek tatlılık, düşük ısı tarafından karakterize onun tatlılık 200 - 300 kez tek şeker 1 şeker ve ısı değerini ki / 300. Çok sayıda ilaç deneyleri o stevioside toksik yan etkileri gösterdikten sonra hiçbir kanserojen, gıda güvenliği, düzenli tüketimi can yüksek tansiyon, diyabet, obezite, kalp hastalığı, diş çürüğü ve diğer hastalıkları önlemek, tatlandırıcılar şeker için ideal bir alternatif. Stevia yaygın olarak yiyecek, içecek, tıp, günlük kimyasallar, bira, kozmetik ve diğer sanayi ve sukroz uygulama maliyeti %60 ile karşılaştırıldığında, kaydetmek için kullanılabilir. Stevia da sağlık ve iyi bir sağlık yabancı gıda uzmanları ile tatlı katkı maddeleri ve tıbbi uzmanlar klinik çalışmalarda, şeker diyabet ürün doğruladı, yüksek kan basıncı obezite, kalp-damar hastalıkları, gastrit, ağız hastalığı, hyperacidity, vb belirli bir etkisi bir ölçüde adjuvan tedavi rolü.

Stevia özü
Ürün adı: tatlandırıcılar lezzet ajanların organik stevia özü toz, stevia yaprağı özü
Ürün özellikleri: Stevioside50 %-95_% & % 60-% 98 reb bir
Bitki bölümü kullanım: yaprak
Özü yöntemi: alkol/su
Test Mothed: HPLC

Stevia özü faydaları
1. Stevia özü çeşitli cilt sorunları çözmek yardımcı olur.
2. Stevia özü yüksek kan basıncı ve kan şekeri düzeyleri denetleyebilirsiniz.
3. Stevia özü kilo ve yağlı gıdalar için istek azaltılmasına yardımcı olur.
4. Stevia özü'nın anti-bakteriyel özellikleri küçük hastalık önlemek ve küçük yaralar tedavi yardımcı olur.
5. stevia ekleme ayıklamak için gargara veya diş macunu sonuçlarında ağız sağlığı düzeldi.
6. Stevia özü içecek kurşun gelişmiş sindirim ve üzgün mideleri rahatlama sağlayan yanı sıra gastrointestinal işlevlerine bağlı.

Stevia yaprağı özü uygulanması
1. yaygın olarak kullanılan yemek için bir tatlandırıcı olarak tadı, düşük maliyeti geliştirmek ve raf ömrünü uzatmak için.
2. mevcut bir bira ya da likör tadı geliştirmek, zenginleştirmek ve köpük beyazlatmak ve hotness; tadını çıkarmak için katkı olarak
3. tatlı tadı genişletmek için diş macunu uygulanan, bakterilerin büyümesini düşürebilir ve diş hekimi hastalığı azaltmak.

Ambalaj : 25kgs/davul, çift poşet tarafından iç tarafından.
Depolama : Serin ve kuru iyi kapalı kap içinde saklanan, nem ve güçlü ışık/ısı uzak tutun.
Raf ömrü : İyi depolama durumu altında iki yıl.

Sorgulama