Ateş çiçeği ekstresi

Ateş çiçeği ekstresi
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Apex biyoteknoloji Ltd biri önde gelen Çin Ada çayı ayıklamak üreticileri ile profesyonel fabrika, ucuz tanshinone II bir, dan-shen özü, % 5 salvianic asit toptan Hoşgeldiniz donatılmış bir, Ada çayı kök ekstresi toz bizden.

ateş çiçeği ekstresi

Ürün adı: Salvia özü
Latince Adı: Perilla Frutescens (L.) Brltt., Ada çayı sclarea
Kullanılan kısmı: çiçek, kök ve yaprak
Özellikler: % 98'i Sclareolide/Sclareol
Oranı: 4:1 ~ 20:1; Düz tozu
Görünüm: Off-beyaz beyaz kristal toz için
Test yöntemi: TLC
CAS #: 564-20-5
Moleküler formülü: C16H26O2
Molekül ağırlığı: 250.38
Erime noktası: 120 ~ 124ºC8

Ana işlevi ve Salvia ekstresinin yararları
1, sentetik Amber olarak doğal alternatifler Sclareolide ağırlıklı olarak kullanılan, küçük hacimli kokuları da kullanılır.
2, bir iyi tütün lezzet lezzet aracıları arttırmak Sclareolide var. Karıştırılan Sigara Tütün geliştirmek ve lezzet kalite tütün sigara daha fazla nazik, alkol sünger giriş yapmak için hoş bir aroma özellikleri geliştirmek için ham koku kadar kapağı olabilir, Hong lezzet Ajan etkili bir büyüme olduğunu.
3, Sclareolide artan ve gıda anlamda, iyileştirilmesi için gıda endüstrisinde yaygın olarak kullanılmıştır. Elde edilebilir içinde gıdalar içeren tatlandırıcılar, bir lezzet ajan olarak Sclareolide az miktarda ekleyerek kahve sektöründe gıda etkisi kokusu artırmak, acı artırabilir kahve, kahve, etkisi uygulamalar geliştirmek için yenileniyor.
Vücut yağ azaltılması, Sclareolide vücut kalitesini artırmak yardımcı olabilir 4, yokluğunda, kardiyovasküler stimülasyon durumda, kilo, kilo kaybı ürünler için yaygın olarak kullanılmıştır. Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Avrupa ülkelerinde sertifika ile Sclareolide Gıda katkı maddeleri kilo vermek güvenlidir.

Ateş çiçeği özü uygulanması
1. ilaç alanında uygulanan, Ada çayı miltiorrhiza özü esas olarak hammadde olarak ısı, anti-inflamasyon, detumescence ve benzeri temizlemek için kullanılır;
2. sağlık sektöründe uygulanan, Ada çayı miltiorrhiza esas olarak kullanılan ham madde ürün; mide yararlanan, artan enerji ve bağışıklık artırılması için özüdür;


Sorgulama