Safran tozu

Safran tozu
Ürün ayrıntıları

Apex biyoteknoloji Ltd profesyonel fabrika ile donatılmış en önde gelen Çin safran tozu üreticisi, toptan ucuz safran toz için bizden hoş geldiniz.

Safran tozu:

Safran tozu, toplu safran tozu, Çin safran tozu, Çin Tibet safran tozu, doğal Safran bitkisi toz


Safran getirilmesi
Safran 150'den fazla uçucu ve aroma oluşturan bileşikler içeriyor. Ayrıca çoğu karotenoidler, zeaksantin, likopen ve değişik α - ve β-karoten gibi olan birçok kalıcı aktif bileşenleri vardır. Ancak, safranın altın sarı-turuncu renk öncelikle α-krosin sonucudur. Bu krosin trans-krosetin di-(β-d-gentiyobiyosil) ester dir; sistematik (IUPAC) adı 8,8-diapo-8,8-karotenoik asit taşımaktadır. Bu krosin safranın aroma yatan karotenoit krosetin bir digentiobioz ester anlamına gelir. Crocins kendilerini krosetin ya monoglikosil ya da diglikosil Polye esterleri vardır serisi ofhydrophilic karotenoidler vardır. Krosetin o ishydrophobic konjuge Polye Dikarboksilik asittir ve böylece yağ çözünür. Ne zaman krosetin şekerler, suda çözünen kendisi bir ürün sonuçları olan iki suda çözünen gentiobioz ile esterleşmiş. Sonuç α-krosin kuru safranın kütlesinin % 10'dan fazla oluşturan bir karotenoid pigmenttir. İki esterleşmiş gentiobioz α-krosin pirinç yemekleri gibi boyama ve yağ su bazlı gıdalar için ideal kılar.


Fonksiyon safran tozu & faydaları

Safran Anti-yatıştırıcı, rahatlatıcı, antispasmodic, abortifacient, carminative, emmenagogue, balgam söktürücü, yatıştırıcı, stomachic ve rejuvenative var.

Ateş, öksürük, depresyon, karaciğer, mide gazı toplanması, kolik, uykusuzluk ve astım genişleme yararlıdır. Romatizma, nevralji, leucorrhoea, baş ağrısı, yaralar, hemoroid ve yılan sokması de yararlıdır. Bir aroma & sarı için çeşitli gıdalar gibi boyama ekmek gibi çorbalar, soslar, pirinç ve pudingler kullanılır. Yaygın kozmetik, başta adalet kremler kullanılır.

Sorgulama