Rangoon Sarmaşık Meyve Özü

Rangoon Sarmaşık Meyve Özü
Ürün ayrıntıları

Açıklama

Çin hanımeli ya da Rangoon sarmaşık olarak da bilinen Combretum indicum, Asya'da bulunan kırmızı çiçek kümeleri ile bir asma olduğunu. Dünyanın birçok yerinde ekili süs bitkisi veya yabani bitki olarak bulunur. Bitki ot olarak kullanılır. Kök, tohum veya meyve soğanı, parazitleri itmek veya ishali azaltmak için bir böcek kovucu olarak kullanılabilir.


Özellikler

Doğada tatlı, sıcak tadı ve dalak ve mide üzerinde hareket eder. Akarları uçurmak için uygundur. Bu ürün tatlı, ılık, dalak, aroma, lezzetli, hiçbir yan etkisi olmayan, genellikle çocuk akarları nedeniyle karın ağrısı tedavisinde kullanılır.


Bitki bitkisel ilaç olarak kullanılır. Kök, tohum veya meyve soğanı, parazitleri itmek veya ishali azaltmak için bir böcek kovucu olarak kullanılabilir. Gargara için meyve çorbası da kullanılabilir. Meyve ayrıca nefritle savaşmak için kullanılır. Yapraklar ateşin neden olduğu ağrıyı hafifletmek için kullanılabilir. Romatizmayı tedavi etmek için kökler kullanılır.


Yaprak bitlerinin neden olduğu karın ağrısını tedavi etmek için, otlar sote edilebilir. Hafif hastalıklar için çiğneme ve kırlangıçlar ve siyah erik, kabuk ve diğer otlarla çalışarak ciddi enfeksiyonları önlemek için kırmızı akarları giderir.

Bebek malnutrisyon, hazımsızlık, soluk sarı tenli veya parazitlerin neden olduğu karın ağrısı ile israf etmek için, bitki genellikle tıbbi maya, maltlık arpa, berberin kökü, betel nut tohumlar ve durgun yiyecek ve öldürme ısınmak için diğer otlar ile birlikte kullanılır parazitler.


Uygulama

Farmasötik ürünler, baharatlar, kozmetik ürünler, sağlık gıdaları, sağlık içecekleri vb. Alanlarında umutlar çok geniştir. İlaç endüstrisinde, geleneksel Çin tıbbı formülü tabletler, enjeksiyonlar, haplar, granüller, merhemler, vb. Olarak geliştirildi. Parfüm endüstrisinde hanımeli parfüm, hanımeli şampuan vb. Petek çayı, hanımeli duşu, gümüş buğday birası ve diğer ürünler geliştirildi ve tüketiciler tarafından yurtiçinde ve yurtdışında tercih edildi.

Sorgulama