Rangoon sarmaşık özü 10:1

Rangoon sarmaşık özü 10:1
Ürün ayrıntıları

Açıklama

Rangoon sarmaşık 2,5-8 metre ulaşabilirsiniz bir ahşap asma olduğunu. Yaprakları bir konik ve yuvarlak alt ile eliptik. Onlar için 15 cm 7 cm büyüyebilir ve geri vitese düzenlenir. Aromatik ve borulu, beyaz renkten arasında değişen çiçekler kırmızı pembe. Meyve 30-35 mm uzun oval şekli beş önemli kanatlı vardır. Badem ne zaman olgun meyve tadında.


Farmakolojik eylem

1.anti-paraziter etkisi

2. mantar önleyici eylem

Trichophyton rubrum, konsantrik trichophyton, Xulan'ın taze bakteri, Pas renginde tomurcukları, sphaerocysts, kasık epidermidis, kırmızı epidermidis, yıldız Nokardiya gibi cilt mantar var inhibisyon farklı derecelerde.

3. solunum sisteminin rolü

Süksinik asit beyefendi hulâsa içinde yer alan bir antitussive ve balgam söktürücü etkiye sahiptir. Sodyum süksinat-ebilmek var olmak kullanılmış için alerjik astım, astım bronşit ve efedrin ve aminophylline ayırdığınız için uygun olmayan


Uygulama

1. için tsutsugamushi, tsutsugamushi. Bu ürün için balgam balgam, Pediatri olan çocuklar için özellikle uygun bir ilaçtır. İçin o kim are ışık, onlar tek bir çiğneme veya nihai bir elbise ile kokulu; Bu bir acı buğday ve tembul fındık ile aynı bir beyefendi için kullanılabilir; Örneğin, karın ağrısı, dudakları mavi ve mor, ravent, biber ve Lei hap olarak aynı şekilde kullanılabilir. Tsutsugamushi hastalığının tedavisi, daha fazla çiğneme giyim kızarmış; veya toz toz transfer hizmeti; veya tembul fındık ile 100 eşdeğer parçalar.

2. için istif çocuklarda süt gıda durgunluk, Zheng Jian yüz sarı kas ince, göbek göbek kubbe. Woody, malt, berberine şişman çocuk hap gibi eşdeğer ile kullanılabilir; dalak eksikliği ishal, artı Codonopsis, Atractylodes, altın eşdeğer tavuk eğer.

Ayrıca, beyefendi konu sonuna kola yakar, baş yaralar uzun süre tedavi edebilirsiniz; kaynatma ağız, böcek diş ağrısı tedavi.

Sorgulama