Pueraria özü

Pueraria özü
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Apex biyoteknoloji Ltd pueraria özü üreticileri donanımlı profesyonel fabrika, Hoşgeldiniz toptan ucuz puerarin, kakkonein, kudzu kök ekstresi, önde gelen Çin pueraria lobata özü bizden biridir.

Kısa Tanıtım

Pueraria kök, geleneksel Çin tıbbı yüzyıllardır Ge-gen bilinmektedir. Bir ilaç olarak bitkinin ilk yazılı söz Shen Nong (yaklaşık A.D.100) Antik bitkisel metin mevcuttur. Geleneksel Çin Tıbbı, Pueraria kök susuzluk, baş ağrısı ve boyun ağrısı yüksek tansiyon nedeniyle ile tedavisi için reçete kullanılır. Ayrıca alerji, migren baş ağrısı, yetersiz kızamık patlamalar çocuk ve ishal için önerilir. Bu aynı zamanda modern Çin tıbbı bir tedavi olarak angina pektoris için kullanılır.

Ürün adı: Toz Pueraria kök ekstresi (Pueraria Isoflavone, Puerarin, Daidzein)

Pueraria, standart Pueraria diğer adları: Standart özü özü, Pueraria isoflavonlar, Pueraria Lobota isoflavonlar, Kudzu özü, Kudzu faydaları, Kudzu ek,

Görünüm: Açık kahverengi sarı beyaz ince toz kapalı olarak

Mark madde: Pueraria isoflavonlar, Puerarin karışımı, Daidzin, Daidzein ve Genistein vs.

Özü Solvent: Su kullanımı ve etanol sadece

Botanik kaynak: Pueraria lobata

Kullanılan kısmı: kök

GDO durumu: Ücretsiz

Belirtimi: Pueraria Isoflavones(HPLC/UV)

Puerarin % 20-%80 (HPLC)

Daidzein %80 (HPLC)Pueraria R ana faydaları OOT ayıklamak

Kalp-damar hastalıkları riskini azaltır

Pueraria isoflavonlar serebral ve koroner kan akımı artırır. Arter imzalat köpek içine enjekte isoflavonlar sonra serebral kan akımı belli ki yükseltilmiştir ve vasküler direnci azalmıştır. Bu durum 2-20 dakika koruyabilirsiniz. Damar içine enjekte edildi, serebral kan akımı biraz artmış ve serebrovasküler daralma epinefrin ve norepinefrin tarafından neden etkisini sonlandırmaya yok ama hipertansif hastalarda damar sertliği ile serebral dolaşımı geliştirilmiş.

Kan basıncı düşüyor

Puerarin hızlı bir şekilde normal seviyeye yükseltilmiş plazma endotelin (ET) koyabilirsiniz. Peki neden Puerarin kan basıncı düşüş olabilir neden aşırı doz ET serbest inhibe ve endotel fonksiyonları kurtarma teşvik etmektir. Büyük dozlarda Puerarin sahip izoflavon kan şekeri ve serum kolesterol düşürebilir.

Kanser özofagus Anti

Bilim adamı Puerarin izoflavon elde etmek için modern ayırma teknolojisini kullanıyor. Ve NK hücreleri, SOD ve P450 etkin madde artırabilirsiniz. Puerarin izoflavon özofagus kanseri önemli ölçüde özofagus kanseri insidansının yüksek yapılan müdahale çalışma etkinliği sona.

Ginseng benzer tıbbi değeri

Puerarin karaciğer hücre yenilenme yeteneği geliştirmek ve normal karaciğer fonksiyon yeniden elde etmek. Bu arada de anti yağlı karaciğer oluşumu için safra salgısı teşvik ve karaciğer detoksifikasyon fonksiyonu geliştirmek ve sonuç olarak, karaciğer alkol zarar önlemek için metabolizma teşvik. Öte yandan, öğrenme ve hafıza bozukluğu, Alzheimer hastalığı (Ah), mental retardasyon ve yoksul bellek bozuklukları tedavisi için kullanarak açık tedavi edici etkisi yoktur.

Kadın sağlığı iyi performans

Boyutunu büyütmek ve meme esnekliğini artırmak için. Göğüs 5 cm olarak hızlı bir artırılır. Bu bir ila üç sutyen kadınların % 90'ını sürekli 1-3 aydır ilaç verdikten sonra büyüyecek. Pueraria isoflavonlar adet tarafından kaynaklanan rahatsızlığı gidermek ve ayrıca menopoz Sendromu hafifletmek için kadın beden östrojen düzeyleri düzenleyen kadın hormonları düzenleyen ve aynı zamanda Uykusuzluk sorunu çözmek.

Billberry özü uygulanması
1. ilaç malzemeleri
2. fonksiyonel gıda olarak kapsül veya hap
3. sağlıklı ürünler

Ambalaj: 25kgs/davul, çift poşet tarafından iç tarafından.
Depolama: bir serin ve kuru iyi kapalı kap içinde saklanan, nem ve güçlü ışık/ısı uzak tutun.
Raf ömrü: de depolama durumu altında iki yıl.Sorgulama