Psyllium tohumu tozu

Psyllium tohumu tozu
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Apex biyoteknoloji Ltd profesyonel fabrika ile donatılmış tozu üreticileri psyllium tohum önde gelen Çin, toptan ucuz psyllium tohumu tozu için bizden hoş geldiniz.

Psyllium nedir?

Ayrıca sadece psyllium adlı psyllium kabuğu hangi yerli Hindistan'a dar ovata cinsi dar bitki tohumları parçalarıdır ama başka bir yerde bulunabilir. Psyllium husks higroskopik, öncelikle müshil ve iyi bir lif kaynağı oluşturan toplu kullanılan ve zamk üretmek için ticari olarak kullanılan sıvı emici yetenekli.

Psyllium kabuğu olarak genel bağırsak sağlığı korumak ve kilo vermek için kullanılan etkili bir bitkidir. Psyllium kabuğu'nın faydaları böylece iştah azaltarak dolgunluk hissi sunmak kolay sindirilebilir değil onun süngerimsi lif gelir. Lif açısından zengin psyllium kabuğu aynı zamanda sindirim sistem temizlik sırasında artırır. Psyllium ağırlık kontrol programlarında etkilidir fiber düşük karbonhidratlı diyetler için mükemmel bir kaynaktır.

Psyllium kabuğu toz kabuğu toz şeklidir. Onun degrade elek boyutuna bağlıdır. Soğutma, müshil, antidiyabetik, antichronic, yatıştırıcı, vs. Psyllium kabuğu epidermis ve dar Ovata Frosk kurutulmuş olgun tohumlarından kaldırıldı daraltılmış bitişik katmanları oluşur.

Fonksiyon Psyllium kabuğu tozu & yararları nelerdir?

Doğal müshil
Psyllium doğal bir müshil ve onun tedavisi kabızlık iyileştirir ve diğer ilgili sağlık hastalık.
Asit ve ülser
Mide ülseri ve Asitlik sorunları diğer ilgili sorunları bağırsakları, kazık ve çatlaklar kür ile üstesinden vardır.
Diyabetik hastalar için son derece yararlı

Psylliun insan vücudunda insülin ihtiyacını önemli ölçüde azaltarak kan glikoz oluşumu tüketimi yemek, sonra azaltmada çok yararlıdır.
Kolon kanseri olasılığını azaltır

Psyllium alımı yapım o çok önemli bir unsur için dışkı geçen insan vücudunda toplu büyük bir birim oluşturur. Bu göreli lessents bir dışkı bağırsak duvarının maruz toksik bileşenler kurdu.
Ağırlığı azaltmada yararlı

Psyllium gıda alımı insan vücudunda kalınlığı artırmak için sorumlu Görünüşe göre azaltan dolgunluk hissi geliştikçe ağırlığı azaltmada yardımcı olur. Bu nedenle zayıflama diyet olarak kullanılabilir.


Uygulama Psyllium kabuğu tozu


Onlar kum veya taşlar herhangi bir yan etkisi olmadan hayvanlarda birikimi önlemek gibi at beslemeleri gibi psylliums kullanılır.

Psylliums da bir kalınlaşma Aracısı görevi yapar gibi tablet imalat sırasında ilaç endüstride kullanılır. Onlar da gıda işleme dondurmalar, pirinç, reçel, kek, bisküvi, ekmek ve anlık erişte gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

Sorgulama