Perilla yaprak tozu

Perilla yaprak tozu
Ürün ayrıntıları

Apex biyoteknoloji Ltd profesyonel fabrika ile donatılmış en önde gelen Çin perilla yaprak tozu üreticisi, toptan ucuz perilla yaprak tozu için bizden hoş geldiniz.

Perilla yaprak tozu

Perilla yaprak tozu nedir?

Perilla cins Perilla nane ailesinin, Ballıbabagiller yıllık otlar ortak adıdır. Hafif iklimlerde, bitki kendisi reseeds. Genellikle ayrı tür olarak botanikçiler tarafından tanınan hem yeşil yapraklı ve mor yapraklı çeşitleri vardır. Yaprakları ısırgan otu yaprakları benzer ama biraz şeklinde yuvarlak. Onun temel yağlar güçlü bir tadı olan yoğunluğu bununla nane ya da rezene karşılaştırıldığında sağlamak. Mineraller ve vitaminler açısından zengin olarak kabul edilir, anti-enflamatuar özellikleri vardır ve korumak ve diğer gıdalar sterilize yardımcı düşünülmektedir. Fesleğen ve coleus gibi nane aile üyesidir.
Perilla zisu Çince olarak adlandırılır ve geleneksel Çin tıbbında kullanılan ve interferon etkinlik ve böylece, vücudun bağışıklık sistemini uyarmak için gösterilmiştir. Bu soğuk algınlığı belirtileri hafifletmek için kullanılır. Bu sarımsak ya da wok zencefil yağda kızartılmış ve olarak yemek ile bir yemek yemiş.

Sağlık faydaları
(1). kan basıncı; düşürücü fonksiyonu ile
(2). trombosit toplama; inhibe fonksiyonu ile
(3). Anti-korozyon ve anti-oksidasyon; fonksiyonu ile
(4). anti-kanser fonksiyonu ile.

Sorgulama