Motherwort Herb PE

Motherwort Herb PE
Ürün ayrıntıları

Kısa Tanıtım

Motherwort txtract, kan dolaşımını teşvik etme, balgam, diürez ve şişliği düzenleyen, ısı ve detoksifikasyonunu ortadan kaldıran fonksiyonlarla bitki ana gövdesinden üretilir. Bir çeşit yeşil ürün olan kirliliği olmayan saf, doğal ve güvenlidir.

Ürün adı: Motherwort özü

Botanik Kaynak: Leonurus sibiricus

Kullanılan Bölüm: Hava Parçaları

Belirtimi: HPLC ile% 1 Leonurine

Görünüm: sarı kahverengi toz

Özellikler
- Anne otu bitkisi PE, uterus üzerinde, artan uterus gerilimi, artmış kasılma ve ritim ile karakterize önemli bir uyarıcı etkiye sahiptir. Uterus kasının kasılmasını önemli ölçüde arttırabilir ve etkisi arka hipofiz hormonununkine benzer.

- Trombosit agregasyonunu, trombozunu ve kırmızı kan hücrelerinin birikmesini önler. Kan damarlarını genişletebilir ve kısa süreli antihipertansif etkiye sahiptir.

-Annewort, böbrek fonksiyonlarını iyileştirebilen akut böbrek yetmezliğini tedavi etme etkisine sahiptir ve ana-anne, bariz diüretik etkiye sahiptir.

- Ana ot otu PE, bağışıklık sistemi fonksiyonunu geliştirme ve bakterileri inhibe etme fonksiyonlarına sahip olması pratik ve faydalıdır.

- Vücudu hastalıktan uzak, gelişmiş bağışıklık sistemi ile güçlendirmek için sağlık ürünleri olarak yaygın şekilde kullanılır.

Teknik Bilgiler

Sorgulama