Lotus yaprağı özü, Nuciferine özü, Nuciferine % 2-% 98

Lotus yaprağı özü, Nuciferine özü, Nuciferine % 2-% 98
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Kısa Tanıtım

Lotus yaprakları fitokimyasallar, bakteri ve mantar enfeksiyonlarına karşı kendilerini savunmak için bitkiler tarafından üretilen bileşikler yüksek konsantrasyonları içerir. Lotus yaprağı özü bulunan maddeler alkoloidler, flavonoidler ve tanen içerir. Lotus yaprakları isoquinoline alkaloid hazımsızlık yardımcı olabilir yatıştırıcı ve antispasmodic özellikleri var. Flavonoidler ve tanen kardiyovasküler sağlık ve kilo kaybı ile bağlı güçlü antioksidanlardır.

Lotus yaprağı özü

Latince Adı: Folium nelumbinis

Eş anlamlılar: Kutsal lotus, lotus Hint, Çin ararot, Mısır fasulye

Aktif maddeler: nuciferine / flavone

Özellikler: % 2; 30D

Ürün tipi: Kahverengi ince toz

Kullanılan bitki kısmı: meyve

Özü yöntem: Etanol ve su

Sağlık yararları Lotus yaprağı özü

Nuciferine yağ ayrıştırma, aynı zamanda Tongbian diüretik teşvik, bağırsak uyuşturucu ve lipid düşürücü yağ alma, kaldırma yaz sıcağında geçmek ve antipiretik etkileri, serum trigliserid ve kolesterol içeriği, gliserol, kan lipid sağlık düzenlenmesinde rol ile önemli ölçüde azaltabilir.

Lotus yaprağı özü yaz ısı sendromu ve nem birikimi tedavisi için kullanılır; Ayrıca lotus alkoloidler kan basıncı düşük etkisi ile içerirler. Lotus yaprak kan lipidler düşürücü ve yağlı karaciğer tedavi için popüler olmuştur; hangi kan dolaşımını teşvik ve kan yağ, bu amaçla düşürür cartages ile yaygın olarak birleştirilmiştir. Bu toz ilaç için uygundur: kan lipidler, kodein ve balgam söktürücü, antikoagülan kontrolünü ayarlayın.

UygulanmasıLotus yaprağı özü

1. ilaç malzemeleri
2. Functionalfoodascapsulesorpills
3.Water-solublebeverages
4. sağlıklı ürünler

Yan etkileri ve Lotus yaprağı özü güvenliği

Lotus için insanlarda birkaç yan etkiler bildirilmiştir. Lotus şişkinlik (gaz), kabızlık ve diğer gastrointestinal irritasyon neden olabilir. Kabızlık ve mide distansiyonu (şişme) olan hastalarda kaçının.

Teorik olarak, lotus kan basıncı olabilir ve karınca aritmik (muamele etmek anormal kalp atışı) ve Gebeliği önleyici faaliyet vardır. Lotus da kanama riskini artırabilir. Dikkat hastalarda kanama bozuklukları tavsiye edilir veya aracıları alarak kanama riski artabilir. Dozaj ayarlamaları gerekli olabilir.

Ambalaj25kgs/davul tarafından çift poşet tarafından iç.
DepolamaSerin bir andamp içinde depolanan; iyi kapalı kap kuru, nem ve güçlü ışık/ısı uzak tutun.
Raf ömrüİki sene de depolama durumu altında.

Sorgulama