Hünnap toz

Hünnap toz
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Kısa Tanıtım

Malzemeler: Kırmızı hünnap

Besin bileşen:

Protein: %1.56

Yağ: %0.2

Fe: 7,6 mg/kg

CA: 304mg/kg

Zn: 11,3 mg/kg

Vitamin C: 13mg/kg

Hünnap tozu Faydaları Sağlık

Ziziphus hünnap (hünnap), hünnap toz gibi sözlü hazırlıkları için stres ülser ve karaciğer hastalıkları, kas gücü, yatıştırıcı olarak ve ilaç toksisitesine nötralize için geliştirmek için kullanılır. Hünnap yorgunluk tedavisi,-sizlik çekmek-in iştah, histeri, ishal, hipertansiyon, anemi, ateş, purpura, iltihap, ülser, göz hastalıkları ve astım için kuru ve kaşıntılı cilt için de kullanılır. Gıda maddelerinde - hünnap toz yemek tarifleri bir dizi kullanılır. İmalat uygulamaları - hünnap özleri genellikle ekledi güzellik ürünleri olarak bir anti-kırışıklık, anti-inflamatuar, güneş yanığı ve nemlendirici yardım için.

En etkili Ziziphus hünnap meyve parçasıdır. Hayvan verilere göre hünnap vücut kilo kaybı artırır, karbon tetraklorür kaynaklı Karaciğer hasarına karşı korur ve yüzme dayanıklılık artar. Hayvan veri hünnap ethanolic özü Bacillus subtilis büyümesini inhibe ve anti-inflamatuar etkileri var. Ayrıca önerir. Belirli bir methanolic özü içeren ursolic asit ve oleanolic asit Streptococcus mutans çoğunlukla tüp bebek diş boşluğuna üreten aktivitesini inhibe. Samgyetang, tavuk, panax ginseng, hünnap, kestane ve sarımsak yapılmış bir çorba deneysel İndüklenmiş peptik ülser rahatlama sağlamak gibi görünüyor.

Uygulama hünnap tozu
1. diyet ek maddeler
2. fonksiyonel gıda olarak kapsül veya hap
3. sağlıklı ürünler

Teknik bilgiler

Belirtim sayfaları bağlantıları aşağıdaki COA toplu iş daha az standart bir kopyasını ya da lot numarası ve mamul ât tarihleri. Belirtim tarihli ve sadece genel bir bilgi düşünülmelidir. Lütfen başvurun ve güncel bir COA ürün adı ve SKU numarası ile iletişim formu doldurarak sipariş önce belirli güncelleştirilmiş bilgileri gerekirse isteyin. Yirmi beş kilo veya kullanılabilirlik için daha fazla kişi miktarlarda sipariş eğer.

Ambalaj25kgs/davul tarafından çift poşet tarafından iç.
DepolamaSerin bir andamp içinde depolanan; iyi kapalı kap kuru, nem ve güçlü ışık/ısı uzak tutun.
Raf ömrüİki sene de depolama durumu altında.


Sorgulama