Evet! Silymarin A doğal alerji için bir seçenektir

Biz doğal Anti çözümleri formüle, üreticileri ve tedarikçileri süt Thistle hulâsa ve koşmak Sofora Japonica ayıklamak düşünmelisiniz.

Milk Thistle binlerce yıldır bir dizi koşul tedavisi için kullanıldı. Bilim adamları süt thistle özü (silymarin) araştırdık ve sağlık yararları çeşitli teklif son derece aktif bileşikler bir avuç içerdiğini keşfettiler. Bunlar arasında silybin, proteinleri Alerjik reaksiyon oluşturmak immünglobulin denilen azaltmaya yardımcı olabilir güçlü bir antioksidan bileşik olduğunu. Silymarin doğal antioksidan glutatyon, yeniden karaciğer yardım ettiğin için artan yabancı kimyasallar Detoks için liver'sability bilinir.

Quercetin: Bu birçok ortak otlar ve gıdalar bulunan bir bitki bir pigmenttir. Çok güvenilir bir anti-inflamatuar bileşiktir. Quercetin gut onarım ile yardımcı olur, bağışıklık mukus membranlarda artırır, reaktivite mevsimlik alerjenlere azaltır ve Ayrıca gıda azaltmak yardımcı olabilir allergies.quercetin Sofora Japonica ayıklamak içinde aktif maddeler bir türüdür.

Ayrıca, günlük yaşamda, biz bazı gıdalar C vitamini açısından zengin Fruits(such as oranges, strawberries, apples, and watermelon), soğuk su balık, üzüm gibi anti, direnmeye alımı olabilir.

Probiyotikler, alerji için başka bir umut verici doğal çözümdür.

Tüm bunlar listelenen aynı zamanda bizim için doğal takviyeleri, biz egzersiz sağlığımız için günlük tutmak gerekir.