Bitki özü nedir

Apex bitkisel ingredents, bitki özü ve bitki bitki tozu, süt Thistle Extract(Silymarin80%and Silybin90%) da su çözünür silymarin40% uzmanlaşmış dahil üretmek amaçlamaktadır. Zencefil kök ekstresi (Gingerol), Rhodiola Rosea Extract(Rosavin3%), soya fasulyesi ayıklamak, vb. Bu arada özel isteklerinize göre özelleştirilmiş özü sağlayabilir. Tüm tepe'nın ürünler kaliteli ve rekabetçi fiyat sağlamak.

Bitki özü uygun solvent veya yöntem kullanımı tesisi (bitki parçası ya da bir bütün olarak) Hammadde çıkarma veya geliştirmek sağlık ya da başka amaçlar için kullanılan maddelerin işlenmesi olarak ifade eder.
Bitki özü sanayi son 10 yılda geliştirilen, ilaç, iyi kimyasallar şefi, tarım sektörü sanayi kenarı arasında. Tanımı aşağıdaki gibi ifade edilir:

Bitki özü bitkiler üzerinde nihai ürün, özü kullanımı için ihtiyaç doğrultusunda ilaç hammadde olarak fiziksel ve kimyasal çıkarma ve ayırma işlemi, elde etmek için yönettiği ve toplama tesisleri bir veya aktif maddeler, çeşitli sonra aktif madde yapısı ve ürün oluşumu değiştirmeden dayanmaktadır. Şu anda, bitki özleri ürün konsepti oldukça geniş. Ayıklanan bitki malzemeler uygun olarak farklı, glikosidler, asit, polifenoller, polisakkaritler, terpenler, flavonoidler, alkoloidler ve diğer bitkisel yağlar oluşumu ayıklar, toz, lens, vs.; nihai ürün farklı karakterlere uygun olarak ayrılabilir.

Çin bitki özleri genel olarak ara ürünlerdir, şu anda çok geniş, esas olarak uyuşturucu, sağlıklı gıda, tütün, kozmetik, hammadde veya aksesuarları, vb için kullanır. Hammadde çıkarma için bitki türleri olduğunu da 300'den fazla çeşit endüstriyel çıkarma bitki çeşitleri içine çok fazla.

İyi bilinen insan uygarlığının, çoğu zaman yaklaşık 200 yıl önce tarihinin insanlık hastalık için daha--dan %90 ile geleneksel ilaçlar (bitkiler de dahil olmak üzere) mücadele bağımlı olmuştur. Büyük antik uygarlık ve medeniyet milletin belirli bir ölçüde neredeyse kendi ulusal tıbbi bakım sistemi, özellikle Çin'in en kapsamlı Çin tıp sistemi, en büyük başarı vardır. Çin Çin tıbbı sisteminde eski tıp biliminin en yüksek ifadedir söylenebilir.

Bilim ve teknoloji, bir kimyasal ilaçlar oluşturma ve yeni biyolojik ilaçlar ilerleme. Dünya Savaşı'ndan sonra tüm eczane, teknoloji, profesyonel yönetim teknikleri üretim teknolojisi önemli ilerleme kazandı. Aynı zamanda, bitkisel gelişmeler teknoloji ve yeni bir gelişme elde etmek için yönetim ile uzun vadeli göreli durgunluk var. Şimdiye kadar bitkisel hazırlık üç gelişimin oldu. İlk aşamada, geleneksel kırmızı, hap, krem, dağınık. İkinci aşamada, su alkol veya alkol-su ekstraksiyon yöntemi yöntemiyle alan ham işleme teknolojisi temel ve modern endüstriyel hazırlık teknoloji özel Çince ilaçların yapılan bir kombinasyonudur. Üçüncü aşama modern ayırma ve algılama teknikleri rafine ve nicel için modern bitkiler ve uygulamadır. Üç aşamalı, bitkiler ama onlar kronolojik olarak üretilen, bir sonraki aşamada değiştirmek veya önceki aşamaya iptal etmek anlamına gelmez. İptal edilen doğal ilaçlar, biyolojik ilaçlar, kimyasal ilaçlar olamaz gibi kimyasal ilaçlar iptal değil. Ama sonra yansıyan önceki seviyeleri ya da modern teknoloji kullanımı fazla düzey.

Bitki özleri ve birbirleri ile her diğer bölümü kesim kavramı çağrışım bitkiler. Ana hammadde bitki özüdür ve modern bitkisel bileşenlerden özü - Modern bitkisel ilaç bağlı olarak, büyük ölçüde; ve bitki özleri bazı öğeler doğrudan bir tıbbi vardı. İçinde dünya çapında, işte bitki tıp Tekdüzen bir tanımı yok. Ama bitki özü tedarikçiler bitkisel ilaç doğal bir ilaç olarak bilinen alışık olduğundan. Doğal Tıp doğa, her şeyi kimyasal arıtma ilaçsız hastalıklarının tedavisi için geleneksel Çin tıbbı başvurduğu, bitkisel ilaç alanlarda ayı olmalıdır.

Modern bitkisel ilaç anlamına gelir Almanya'ya seçilen bitki özleri, tedavisinde bir bütün olarak bitkinin özü hem de özü, kimyasal maddeler genellikle bir bileşkesi parçası olabilir. Bitkisel ilaçlar için Almanya 1976 yılından. Bu tanım Amerikan botanik Konseyi kullanıyor.

EC-tanımlanmış bitkisel ürünleri değildir, sadece tek bir şifalı bitki bitkisel uyumluluk (bitkisel tıbbi ürünler), belirli bitkilerin aktif madde içeren çeşitli olabilir veya bitki özleri, bitkisel bitkiler-si olmak be revirde amacı, tıbbi malzeme kullanılmış. Bitkisel ilaç ve ürünleri olarak kabul edilir bir etkin madde olmak veya tedavi edici etkiye maddeler eczacılık ürünleri çok açık değildir. Bitkisel preparatlar toz bitki özü, Boyama, petrol veya sıvı bitki bitki üretimi, arıtma ya da konsantrasyon tek bileşikleri veya plantsFeature makalelerden izole karışımları işleme suyu haddeleme baskı crumble hangi zaman bitkisel ilaç atropin gibi kimyasal ilaçlar olarak görülüyor artık görüldü.