Eğer biz Danshen(Salvia) ayıklamak almaya devam yararları nelerdir

Ateş çiçeği ekstresiBu bir doğal ek malzeme tüm ayıklama alay Danshen (Salvia) Root.During tarafından çıkarılan, biz bazı bileşikler, özgün korumaksalvianolic asitandrosmarinic asit antioksidan etkileri için.

Geleneksel olarak,Danshen (Salvia) özütedavi kanama, anormal adet, düşük, şişme, uykusuzluk ve hepatit olarak bedensel işleyişi de geliştirmek için kullanılmıştır. Daha yeni kullandığı tedavi damar/kalp ve beyin/kan damarı koşullardan içerir.

Danshen yoğun Çin tıbbı uzun yıllar kullanılan. Sınırlı çalışmalar koroner arter hastalığı ve inme etkinliğini göstermiştir, ancak çalışma yöntemleri kalitesini bulgular geçerliliğini sınırlar.

Etkileşimler

Danshen özü kan Digoksin düzeylerinin ölçümleri ile girişime neden olabilir ve kan inceltme warfarin etkisini artırabilir. Kan konsantrasyonlarda midazolam azaltabilir ve farmakolojik etkileri azalan, hangi potansiyel etkileri birçok ilaç için değiştirebilirsiniz.

Yan etkileri

Advers reaksiyonlar alerji, baş dönmesi, baş ağrısı, hafif bağırsak belirtileri ve kan hücre sayımları tersinir değişiklikler için sınırlı görünmektedir.


Referanslar

Danshen. Doğal ürünlerin bir daha gözden geçirme. Gerçekleri andamp; Karşılaştırmalar [veritabanını çevrimiçi]. St Louis, MO: Wolters Kluwer sağlık A.ş.; Ağustos 2011.info@Apex-bio.com