Tribulus Terrestris ekstresi-araştırma çalışmaları ek

Tribulus terresstris özü, Bahar, diken ve kaldırıldı, kurutulmuş ve sonunda çıkarılan yabancı maddeleri ile toplanan olgun meyve.

Aktif madde içerir: saponinler, semidrying yağı, peroksidaz, glikozit reçine, proteinler ve inorganik madde.

Biz kaynağı ne özellikleri var: saponinler % 40-% 90, UV.

GirişTribulus Terrestris

Tribulus Terrestris Chian, Afrika, Hindistan ve Doğu Avrupa'nın bölgelerinde yetiştirilen bir bitkidir ve onun yetenek için testosteron üretimini artırmak için kullanılmıştır. Çeşitli raporlar 30 yüzde 50 arasında testosteron yükseklik derecesi ile ilgili olarak verilir. Kuzey Amerika'da ortaya çıkan kullanımı odaklı atletik kas ve performans geliştirme ve sağlık cinsel sorunlar erektil disfonksiyon ve cinsel dürtü düşük.

Kadınlarve #39 yardımcı olur; s düşük cinsel istek

Tahran, Iran tarafından bir çalışma içinde onlar deneme toassess arzu Tribulus terrestris hipoaktif cinsel olan kadınlarda etkinliği ve güvenliği hipoaktif cinsel istek bozukluğu olan onların bereketli years.67 kadın sırasında bozukluk rastgele Tribulus terrestris ekstresi (7,5 mg/gün) veya plasebo için 4 hafta için tasarım. İstek, uyarılma, yağlama, orgazm, memnuniyeti ve ağrı temel ve 4 hafta sonra tedavi bitiminden sonra kadın cinsel işlev dizin (FSFI) kullanılarak ölçüldü. Dördüncü haftanın sonunda, Tribulus terrestris grup hastalarda belirgin düzelme onların toplam FSFI, istek, uyarılma, yağlama ve satisfactionI yaşamıştır. Yan etkilerin sıklığı iki grup arasında benzer.

Erkeklerde erektil disfonksiyon ile etkili değil

Tribulus terrestris plasebo erektil disfonksiyon tedavisinde karşı: prospektif, randomize, çift kör çalışma. Actas Urol özellikle 2014 olabilir. Bu çalışma İspanya'da yapılan 40 erektil disfonksiyon ile otuz sağlıklı erkek ove rKimlik yaş seçili. Hastalar on beş konuların iki gruba randomize. Tribulus terrestris, 800 mg alınan çalışma grubu günde iki doz içine otuz gün ve aynı şekilde yönetilen denetim alınan grup plasebo için ayrılmıştır. Doz ve okudu aralığı Tribulus terrestris erektil disfonksiyon veya serum toplam testosteron belirtileri geliştirmeye yönelik plasebo daha etkili değildi.

Yorumlar: Bu çalışmada doz 800 mg, bir özü olup hiçbir söz olduğunu. Yukarıda da belirtildiği gibi kadınlar üzerinde deneme dozda günde birkaç gram kullanılır.

İç Ambalaj: çift-tabaka plastik torba.
Dış Ambalaj: Sunta davul
Boyutlar: 350 x 530 mm
NW: 25kgs
GW: 28kgs

Apex, manufacuture olduğunuTribulus Terrestris ekstresi, aylık çıktı 5 ton. Bizim için danışmak için hoş geldinizTribulus Terrestris ekstresi/Tribulus TerrestrisSaponinler.


Tribulus Terrestris ekstresi satın