Pedicularis densiflora incelenmesi

Pedicularis densiflora, yaygın olarak bilinenHint savaşçı veya doğrularını #39; s plume, Lousewort, broomrape aile lousewort cins bir bitkidir.Kızılderili savaşçı Kaliforniya ve Batı Kuzey Amerika'da Oregon'e ve chaparral, ormanlar, California meşe woodlands düşük yükseklikler adlı bulundu.

Pedicularis densiflora stout, yeşil ya da bazen kırmızı ya da Pembe Sapları ve fern şeklinde yaprakları ve uzun sivri dişli yaprakları parlak pembe çiçekler için derin kırmızı çok yıllık bir bitkidir.

Diğerleri onun cins gibi bu besin ve su elde etmek için diğer bitkilerin kökleri için ekleme bir kök parazit bitki vardır. Başka bir bitki için bağlama olmadan yaşayabiliriz ama fırsatla sunulan parasitize bu tür bir fakültatif parazit veya hemiparasite, olmamasıdır. Genellikle bitkiler heath ailesinin manzanita gibi parasitizes.

Apex Taipei,China.We özü bu hammadde kaynaklı20 xPedicularis densifloraKesinlikle, GDO özgür, 100andamp; vahşi doğa.

Kalite ve hizmet are Apexand #39; s değeri olarak Çin profesyonel bitkisel maddeler üretimi. Bizim aylık çıkışınıPedicularis densiflora özü 20:1, 100 kg 10: 1'dir. Eğer herhangi bir gerekli bize Welome.