Çalışmalar Şakayık kök ayıklamak yararları

Şakayık kök birincil aktif bileşenleri alkoloidler, glucosides, polisakkaritler, saponinler, organik asitler ve mineraller iz olduğunu gösterir. Apex, % %10 %20 %50 massly, hulâsa Paeoniflorin8, böbrek ve karaciğer sağlığı destekleyebilir. Beyaz Şakayık çay sindirerek önce sağlık danışmanınıza başvurun.

Kan inceltme özellikleri
Bir çalışma Ağustos 2010 yılında yayınlanan "Die Pharmazie" baskı raporlar bu Şakayık kan pıhtılaşması ya da trombosit toplama inhibe için 18 aktif bileşenlerin sorumlu içerir. Aktif bileşenlerin paeoniflorin, kateşin, galloylpaeoniflorin ve paeonol içerir. Şakayık Anti-koagulant etkisi belirli kardiyovasküler hastalıklara karşı engeller sağlıklı kan dolaşımını destekler.

Böbrek sağlığı
Şakayık kök ekstresi etkisi sıçan böbrek bir çalışmada "Phytomedicine." Mart 2010 sayısında yayınlanan rapor edildi Çalışma sonucuna vardı gibi konular Üriner albümin önemli bir azalma sergilenen Şakayık kök ekstresi diyabet kaynaklı oksidatif stres böbrekler üzerinde antioksidan etkisi vardı. Üriner albümin zavallı böbrek sağlığı bir göstergesidir. Ayrıca, konular azaltılmış Şakayık kök ekstresi kg vücut ağırlığı başına 200 mg ve 100 mg arasında bir tedavi sağlandığında böbrek tübül yaralanma belirtileri sergiledi.

Karaciğer destek
Bir çalışma "Archives of Pharmacal Research" Haziran 2010 baskısında Yayınlanan karaciğer üzerinde paeoniflorin, Şakayık, bir bileşeni antioksidan etkisi araştırılmış. Çalışma sonucuna vardı lipopolysaccharide bilinen bir antijen nedeniyle oksidatif strese karşı engeller gibi Şakayık özü karaciğer iltihabı karşı korur. Michigan Üniversitesi'nde sağlık sistemi bu Şakayık da siroz ve hepatit gibi bazı karaciğer koşulları tedavi etmek için kullanılan notlar; Ancak, daha fazla araştırma karaciğer hastalığı üzerinde beyaz Şakayık etkinliğini doğrulamak için gereklidir.

Şakayık kök ayıklamak satın alınır?

Apex biyoteknoloji Ltd, bitkisel maddeler, özel bitkisel extract.we Çin büyük ve profesyonel üreticisi olarak olmuştur uzun yıllar bitki özü ile iyi fiyat-kalite ve comeptitive vermek için adıyorum. İşbirliği veya ürünleri bilgi profilleri için lütfen bize info@apex-bio.com tarafından doğrudan e-posta. Soruşturma e-posta bekliyoruz.