Çok yararlı uzun ömürlü bitki özü: Schizandra Berry (Schisandra Chinensis) özü

Schizandra Berry (Schisandra Chinensis) özü tozait Manolyagiller aile bitki-schisandra chinensis (turcz.) bailland #39; s driedandamp; olgun meyve özü. Genel olarak, özü belirtme katmak: 20:1 konsantre ayıklamak toz. Ve aktif bileşikler içerir: schisandrin, deoxyschisandrin, neoschisandrin, schisandro, schisantherin, gomisin.Schisandra meyve özüinsanlar üzerinde olumlu etkileri vardır. Biz bazı liste aşağıda.

Karaciğer hasarına karşı korur

Schizandra chinensis karaciğer hasarı karbon tetraklorür denilen bir kanserojen tarafından neden karşı korur, dergide "Gıda ve kimyasal toksisitesi" Mayıs ayında yayınlanan bir araştırmaya göre 2013.They bir sonuç var bu SCPE)schizandra chinensis polen özü) güçlü antioksidan aktiviteleri sahiptir ve karaciğer hasarı karşı koruma sağlar.

Kanser karşı koruma

Schizandra yeme ek kansere karşı korumak olabilir. "International Journal of moleküler tıp" Ekim 2009 sayısında yayınlanan bir çalışma iki fitokimyasallar..... schisandrin ve schisandrin C, anti-kanser etkileri araştırıldı hem schizandra Berry--insan lösemi hücreleri bulundu. Onlar bu schisandrin C gelecek vaat eden bir anti-kanser ajanı olarak hizmet verebilir sonucuna vardı.

Kardiyak fonksiyon geliştirir

"Chang Gung tıp dergisi" Ocak-Şubat 2006 baskı çıktı bir çalışma rastlantısal Sıçanlarda koruyucu schizandra berry etkilerini değerlendirildi. Takingof schizandra önemli ölçüde lipidler oksidasyon azaltmak, antioksidan aktivitelerinin artırabilir ve mortalite azaltma. Çalışma sonucuna vardı adriamycin ilgili rastlantısal antioksidan eksikliği bağlıdır ve kardiyak fonksiyon ve artırmak antioksidan durum geliştirmek schizandra tedavi yardımcı olur.

Anti-enflamatuar özellikleri

Ekleyerekschizandra berry özüDiyet için enflamasyon kendinizi koruyabilirsiniz. "Çevresel toksikoloji ve Farmakoloji" Eylül 2013 sayısında yayınlanan bir çalışma schizandra chinensis meyve suyu özleri makrofajlar--beyaz kan hücreleri--lipopolisakkaritler tarafından aktive iltihabı azaltmak potansiyeline araştırdı. Sonuçlar schizandra meyve suyu özü başarıyla makrofaj hücreleri inflamatuar maddeler ifade kısıtlanmış gösterdi.

Ayıklama akışı

Ham madde (schisandra meyve) ➩➩➩Boiled➩➩➩Filter➩➩➩Filter cake➩➩➩Ethanol Extraction➩➩➩Concentrate➩➩➩crystallize

Satın almakSchizandra Berry (Schisandra Chinensis) özü toz

info@Apex-bio.com