En iyi bitkisel özü kadınların: Motherwort (Leonurus cardiaca) özü için

Motherwort, Leonurus cardiaca, (Çin formu: L. sibiricus; L. heterophyllus) anavatanı Avrupa ve Asya'dır.Motherwort özü tozçok fazla enerji sakinleştirmeye hangi kurs kalp ve sinir sistemi üzerinden yapar. Eski günlerde, Yunanlılar anksiyetesi hamile kadınlar için Motherwort verdi; Bu nedenle adı "anneler ot" veya "anne wort". Ayrıca,Leonurus sibiricus L ayıklamakkozmetik malzemesi olarak kullanılabilir.

Kalp ve sinir sistemi afflictions motherwort beraber bulun. Çin çalışmalar de kanda pıhtılaşma azaltmak için motherwort ve yağ düzeyini bulduk. Bu kadar sakinleştirici doğası, kalp çarpıntısı ve hızlı kalp atışı yavaş olabilir. Motherwort Ayrıca yüksek tansiyon yardım hafif idrar söktürücü bir etkilemez.

Sinir sistemi üzerinde bu bitki vardır efektlerdir profound.it kaynaklanan bir yükseltilmiş ruh hali, gergin halsizlik ve spazm yardım sinir sistemini rahatlatır.

Yan etkileri ve Motherworth etkileşimler

Motherwort Extractdoes içeren bu bitki asla böylece Doğum hızlandırılması alkaloid stachydrine edilmiş bir sağlık uzmanı gözetimi olmadan hamile kadınlar tarafından kullanılan.

Ağır menstrüel kanama yaşayan kadınlar bu bitki kullanmamanız gerekir.

Sadece sentetik kalp ilacı, özellikle insanlar için bir doktor gözetimi altında kullanılmış olmalıdır.


info@Apex-bio.com