Alıç yaprağı özü araştırma güncelleştirmesi--için kalp sağlığı

Alıç yaprağı özü bitkisel tıp Çin tarihinin uzun kullanılmıştır, alıç ürünleri genellikle kalp sağlığı üzerindeki etkileri için pazarlanmaktadır. % 25-%80 birçok etkin componments, alıç yaprağı Flavonoids(HLF) içerdiği ve Vitexin-Rhamnoside % 2-%10 içinde 2 önemli olanlar vardır. Alıç yaprağı özü toz sonra kapsül veya tabletler yapılan veya içecek veya yumuşak gıdalar için eklendi.

Cathy Woog, bir alternatif tıp uzmanı, bu proje-alıç yaprağı özü okudu. Daha sonraki bölüme bakın.

Hawthorn antioksidanlar kan damarları güçlendirilmesi ve kan akışını teşvik edici kalp sağlığı artırmak düşünülmektedir. Alıç potansiyel yararları için bilimsel destek sınırlı olduğunu göz önünde bulundurun.

1) Kronik kalp yetmezliği

Alıç belirtileri yönetmenize ve destekleyici bir tedavi olarak kronik kalp yetmezliği için kullanıldığında fizyolojik sonuçları 2008 araştırma çalışmaların gözden geçirilmesi (Toplam 855 kronik kalp yetmezliği hastalarının da dahil olmak üzere) 14 göre geliştirilmesine yardımcı. Alıç ile tedavi için geliştirme egzersiz toleransı ve yorgunluk ve nefes darlığı gibi belirtiler açabilir review's bulgular göstermektedir.

2) yüksek kan basıncı

Bir pilot çalışmada, 2002 yılında yayınlanan 38 hafif hipertansif gönüllü 600 mg magnezyum bir günlük ek için ayrıldı, alıç 500 mg özü, magnezyum ve alıç veya plasebo. 10 hafta sonra alıç özü aldı 19 konular diyastolik kan basıncı diğer çalışma üyeleri daha dinlenme içinde büyük bir azalma gösterdi.

Dahası, alıç alma katılımcıların anksiyetedüzeyi düşük olması bulundu.

Daha yeni bir çalışmada, 2006 yılında, yayınlanan bu alıç onların tip 2 diyabettedavisinde reçeteli ilaçlar alarak bireyler arasında düşük kan basıncı yardımcı bilim adamları keşfettiler.

3) ateroskleroz

Bir hayvan çalışma 2009 yılında yayınlanan bu alıç ( kolesterolde dahil olmak üzere) kan yağ seviyesini azaltır ve ateroskleroz (yağ mevduat damarlarınızdan içinde birikmesi) önlenmesinde yardım yardımcı göstermektedir.

Uyarılar

Alıç genellikle güvenli olarak kabul rağmen yan etkileri bulantı, yorgunluk, sedasyon ve terleme gibi tetikleyebilir.

Alıç da tansiyon ilaçları gibi bazı ilaçlar ile etkileşime girebilir. Ek güvenlik için test etmedim ve diyet takviyeleri büyük ölçüde düzensiz nedeniyle gerçeğini, bazı ürünlerin içeriğini ürün etiketinde belirtilen gelen farklı olabilir. Ayrıca ilave Hemşirelik gebelerde Emanet anneler, çocuklar, ve bu tıbbi durumlar ile veya kim ilaç alarak değil kurulmuş olup göz önünde bulundurun. Sen-ebilmek almak Takviyeler kullanma hakkında ipuçları alıç, herhangi bir sağlık sorunları için komut istemi tıbbi bakım talep ve alternatif tıp kullanarak veya bir değişikliği yapmadan önce doktorunuza danışın gerekir kullanımı, rejimi düşünüyorsanız eğer ama burada. Biz daha titiz çalışmaların bir kaç iyi-den sonuçlanmak göstermek ve ucu bize mümin kategorisinde umuyoruz.

Bazı Apex'ın alıç yaprağı özü Fotoğraflar burada gösteriyor.

Vitexin-Rhamnoside % 2-%10

Alıç yaprağı Flavonoids(HLF) % 25-% 80

Alıç yaprağı özü satın alınır? Alıç yaprağı özü nerede bulabilirim ve nerede alıç yaprağı özü Satılık almak için. Biz Apex u alıç yaprağı özü sağlamak için hizmet vermeye kararlıyız. Bitkisel maddeler, özel bitkisel özü apex biyoteknoloji Ltd, Çin büyük ve profesyonel GMP olarak standart üreticisi. Üretim yordamı ve nihai depolama birimine dikim hammadde, hepsi bizim Specialists.we denetim altında uzun yıllar bitki özü ile iyi fiyat-kalite ve comeptitive vermek için adıyorum olmuştur. İşbirliği veya ürünleri bilgi profilleri için lütfen bize info@apex-bio.com tarafından doğrudan e-posta. Soruşturma e-posta bekliyoruz.

Kaynaklar:

PITTLER PIMETTE MH, Guo R, Ernst E. "kronik kalp yetmezliği tedavisinde alıç özü." Cochrane Database Syst Rev. 2008; 23 (1): CD005312.

Walker AF, Marakis G, Morris AP, Robinson baba. "Hawthorn hipotansif etkisini umut verici ayıklamak: hafif, temel hipertansiyon bir randomize çift-kör pilot çalışma." Phytother fotoğraf çözünürlüğü 2002 16 (1): 48-54.

Walker AF, Marakis G, Simpson E, umut JL, Robinson PA, Hassanein M, Simpson HC. "Hawthorn reçeteli ilaçlar alarak diyabet hastaları için kan basıncı düşük etkileri: bir randomize kontrollü çalışma." Br J Gen Pract. 2006 56 (527): 437-43.

Xu H, Xu o, Ryan D. "Kan lipid düzeylerini düşürerek üzerinde karşılaştırmalı alıç meyve bileşik ve etkileri simvastatin bir çalışması." J çene Med. 2009; benim 37 (5): 903-8.