Ginger Extract can kolaylığı artrit belirtileri

Zencefil: Analjezik, anti-inflamatuar yetenekleri sayesinde OA (osteoartrit) diz ağrıları azaltmak için gösterilmiştir. Önerilen doz günde iki kez yüksek oranda saflaştırılmış zencefil ekstresinin 225 mg var.

Üzüm çekirdeği ekstresi: Artrit ağrı ve eklem hasarı iltihabı mücadele ve önleme veya hücrelere serbest radikal hasarı onarımı kolaylaştırır. 75-300 miligram üç haftadır her gün ve 40-80 mg günlük bakım için önerilen doz olduğunu.

Bromelain: Şişme ve ağrı artrit etkili bir NSAİİ (non-steroid anti-enflamatuar ilaç) olarak azaltabilir. Önerilen doz 80-320 miligram günde iki veya üç doz bölünmüş var.

  • Vitamin E: Ağrı savaşır ve denetim serbest radikal hasarı ortak dokulara yardımcı olur. Önerilen doz günlük 400-800 uluslararası birimler var.

  • Vitamin c E vitamini serbest radikallere karşı birlikte çalışır. Araştırmacılar C vitamini OA ağrı azaltılması yanı sıra, osteoartrit ilerlemesini durdurmak yardımcı olabilir bildirdin. Önerilen doz 500-1000 mg c vitamini günlük olduğunu.

Çin bitkisel özü takviyeleri vücut sağlığı için içine eklenebilir. Ana üretici zencefil ekstresininApex ihracat 500 ton ginger hulâsa üretici her yıl dünya çapında takviyeleri için. Bu ürün için herhangi bir sorunuz varsa, sizin için cevap seviniriz, sadece bize e-posta mesaj bırakmak gerekir.