Daha iyi içinde veya dışında egzersiz için mi?

Bu mevsimde jimnastik salonu isabet ve dışarı tekmeleme arasında tartışmaya kadar sıcak veya buzlu kahve arasında seçerek olarak yanıltıcı olabilir. Yapmak senin hayat hafiflemek için mi geldin? Araştırma. Sen-ebilmek almak--dan senin iş ne istediğinizi tam olarak bu yüzden ikramiyesiz ve her ikisi de, tuzaklar göz atın.


KAPALI

Dikmek: Daha fazla yoğunluk. Doğal dikkat dağıtıcı o sinir bozucu (gah, Rüzgar) ya da serin (ne bir görünümü.), lazer odak üzerinde rutin, vahşet düzeyini korumak izin yapabilirsin.

Dikmek: Daha iyi sonuçlar. Artan yoğunlukta olduğu gibi daha fazla yağ kaybı ve daha güçlü bir kalp-damar sistemini büyük fizyolojik değişiklikler getiriyor.

Bir tuzak: Daha bitirmedik mi? Oraya git ve #39; s seni tutmaya pek stimülasyon motive treadmill — endorfin, herhangi bir ortamda yardımcı. (Beat egzersiz can sıkıntısı ile kadınlarve #39; s Healthand #39; s Ignite yordamı tarafından 2015 sonraki Fitness yıldızı Nikki Metzger!)

AÇIK HAVADA

Dikmek: Stres azalır. Çalışmalar insanların daha az anksiyete açık havada egzersiz sonra gösterin. Yeşil alanlarda doğal sakinleştirici, tedirgin fikrini bir dinlenme vermek.

Dikmek: Sopa-için-BT-iveness. Bu yatıştırıcı duygu? Kabakla #39; s oldukça bağımlılık. Eğer sen ve #39; alışkanlık kilitlemek başlamak dışında yeni program başlatma yeniden — geçici zoka ne zaman o zaman kapalı al.

Bir tuzak: Ugh, yağmur. Oyununuzu kramp beklenmedik değişkenler için kendinizi hazırlamak gerekir. İdeal değil eğer sen ve #39; yeniden hız için eğitim.


Egzersiz tercih edersiniz açık havada veya kapalı--veya bir yolu ya da diğer önemi var ki? Planladığını #39; s favori?