Gerçekten bize kilo--yeşil kahve çekirdeği ayıklamak için yardımcı olur

Yeşil kahve çekirdeği özü, Arabica bitki yeşil fasulye üretilen, güçlü dikkatini çekmenin nispeten yeni bir madde zayıflama ürünleri için olduğunu, bu ilgi asılsız değil, yeşil kahve çekirdeği özü sağlık yararları bir dizi, bir kilo kaybı olarak özellikle yardım.

NedirKlorojenik asit?

Klorojenik asit (CGA)bir antioksidan ve fenolik bileşik cilt, yaprak ve meyve bitkiler, andquot; fruitsandquot da dahil olmak üzere çok sayıda bulundu. bitkinin yeşil coffea arabica - (andquot; greenandquot;) kahve çekirdekleri. Hangi geçici madde olduğuna inanılanYeşil Kahve özübir etkili ek ve hipertansiyon denetlemek için kilo kaybı.

Klorojenik asit molekülleri oluşurcaffeic asit, L-quinic asit. Ne zaman okside klor gazı gibi yeşil bir renk alır, çünkü adını aldı.

Çiğ kahve çekirdekleri bu bileşik, en bol kaynakları vardır, ancak zaman fasulye kavrulmuş çoğunu yok edilir.

Klorojenik asit andquot; gizli ingredientandquot olduğunu; Yeşil Kahve özü - yardımcı olur burn fat, hangi çalışmalar göstermektedir antioksidan kan basıncı, denetimleri glikoz ve diğer iyi şeylerin bir demet düşürür. Genel olarak, gözlük includes30 %-50_%Klorojenik asit.

Araştırma kilo kaybı yeşil kahve çekirdeği faydaları gösterir.

2006 yılında, BMC tamamlayıcı ve alternatif tıp yayınlanan bir çalışma yağ birikimi inhibisyonu inceledi ve kilo yeşil kahve çekirdeği verilen farelerde ayıklayın. Araştırmacılar fareler viseral yağ içeriği ve vücut ağırlığı azaltılmış vardı kaydetti. Yeşil kahve çekirdeği özü yağ emilimini önlenmesi ve karaciğerde yağ metabolizmasını aktive tarafından kilo ve yağ birikimi karşı etkili olabilir sonucuna varıldı.

2011 yılında Gastroenteroloji araştırma ve uygulama yeşil kahve çekirdeği özü bir kilo kaybı ek olarak muayene 5 çalışmaların bir meta-analizi yayınlandı. Bu sonuç bir erken 2012 çalışma bir grup 16 yetişkin diyet herhangi bir değişiklik yapmadan 12 haftalık bir süre için yeşil kahve çekirdeği ile birlikte takip diyabet metabolik sendrom ve obezite Journal'da Yayınlanan tarafından desteklenmiştir. Sonuçlar önemli ölçüde şaşırtıcı idi. Bu süre boyunca, ortalama genel vücut ağırlığının % 10.5 ve bildirilen herhangi bir yan etkisi olmadan genel vücut yağ % 16 konular kaybettim.

Kilo vermek için geldiğinde, uygun bir diyet ve egzersiz başarı için olağanüstü vardır. Ancak, yeşil kahve çekirdeği gibi bir ek ekleme ayıklamak araştırmalar kilo kaybı ek olarak antioksidan yararı potansiyel artırabilirsiniz.

Referanslar

  1. Shimoda H, Seki E, Aitani M.Yeşil kahve çekirdeği özü farelerde yağ birikimi ve vücut kilo üzerinde inhibitör etkisi. BMC tamamlayıcı Altern Med. 2006 Mar 17; 6:9.

  2. Onakpoya ben, Terry R, Ernst E.Bir kilo kaybı ek olarak yeşil kahve özü kullanımı: bir sistematik gözden geçirme ve meta-analizi randomize klinik çalışmalar. Gastroenterol Res Pract. 2011; 2011. doi:pii: 382852. 10.1155/2011/382852. EPUB 2010 Ağustos 31.

  3. Dr. Edward grup DC, NP, DACBN, DCBCN, DABFM, http://www.globalhealingcenter.com/natural-health/weight-loss-benefits-of-green-coffee-bean/

  4. http://www.greencoffeebeanextract.com/


Görünümler ve beslenme tavsiye Apex tarafından ifade geleneksel tıp Servisi için bir yedek olarak amaçlanmamıştır. Eğer ciddi bir tıbbi durum ya da sağlık endişe varsa, doktorunuza görmek.