Şeytan pençesi kök tozu bilgi ve arka plan

Ne Deviland #39; s pençe mi?

Deviland #39; s pençe Doğu ve Güney Afrika, Namibya, Botswana ve en belirgin içinde Güney Afrika özellikle bulunan'e. İngilizce'deki bu bitki için eşanlamlı diğer adı "ahşap örümcek" ve "kıskaç bitki" içerir. Bu otlaklar de büyür ve yol boyunca ve diğer bitkilerin temizlenmiş alanlarda ürün kadar eğilimindedir. Ayırt edici adını bir ucunu açık böler meyve iç kapsül atıfta görünümünü tuhaf geliyor. Bu iki kavisli boynuzları veya pençeleri görünümünü alır. Kökleri deviland #39; s pençe sonra doğranmış ve en az 3 gün boyunca güneşte kuru izin medicinally kullanılır. Deviland #39; s pençe biridir bitterest tüm otlar, çok iyi bir sindirim uyarıcı yapma.

Diğer adları

Şeytan pençesi, Deviland #39; s pençe kök, Garra del Diablo, kıskaç bitki, Griffe du Diable, Harpagophyti Radix, Harpagophytum, Harpagophytum procumbens, Harpagophytum zeyheri, Racine de Griffe du Diable, Racine de Windhoek, Teufelskrallenwurzel, Uncaria procumbens, ahşap örümcek.

Tıbbi kullanımlar ve göstergeler

Osteoartrit

Çeşitli çalışmalarda bu alarak deviland #39; göstermek s claw 8-12 hafta boyunca ağrı azaltmak ve osteoartrit olan kişilerde fiziksel işleyişini geliştirmek. Diz ve kalça Osteoartriti ile 122 kişi bir 4 aylık çalışma deviland #39; s pençe ve önde gelen bir Avrupa ilaç ağrı için karşılaştırıldı. İnsanlar kim aldı deviland #39; s pençe kadar ağrı kesici ilaç aldı insanlar vardı. O kim aldı deviland #39; s pençe daha az yan etkileri oldu ve daha az ağrı kesiciler çalışma boyunca gerekli.

14 bir analizini çalışmalar kullanarak deviland #39; s pençe artrit tedavisi için daha yüksek kalite çalışmaları deviland #39 gösterdi bulundu; s pençe eklem ağrısı rahatlatmak. Ve kullanarak deviland #39; s pençe artrit veya o deviland #39 bulundu bel ağrısı tedavisinde; s pençe 12 çalışmaların gözden geçirilmesi en az orta omurga, kalça ve diz artrit için etkili oldu.

Sırt ve boyun ağrısı

Ön kanıtlar gösteriyor bu deviland #39; s pençe boyun ve bel ağrısı rahatlatmak yardımcı olabilir. İçinde küçük bir çalışma olan 63 kişilerin deviland #39; standart özü alarak hafif orta sırt, boyun veya omuz ağrısı, kas ağrı orta yardım s pençe 4 hafta için sağlanan. Daha büyük bir çalışmada 197 erkekler ve kadınlar kronik bel ağrısı olan, deviland #39; kaçıranlara, onlar daha az ağrı vardı ve plasebo kaçıranlara daha az ağrı kesici gerekli bir ay boyunca her gün s pençe dedi.

54-hafta çalışma 38 kişinin aldı deviland #39; s pençe ağrı kesici rofekoksib (Vioxx) götüren 35 kişi ile karşılaştırıldı. Bu kişi için deviland #39; s pençe yanı sıra Vioxx ağrı gidermek için çalıştı. Kalp sorunları riskini artırır çünkü gıda ve İlaç Dairesi (FDA) Vioxx piyasadan aldı.

Diğer kullanım alanları

Birçok profesyonel bitki önermek o deviland #39; s pençe mide, iştah kaybı, baş ağrısı, alerji ve ateş tedavisinde yardımcı olabilir. Topikal hazırlıkları deviland #39; s pençe da heal yaralar, ülser, kaynar ve cilt lezyonları için cilde uygulanır. Ancak, deviland #39 kullanarak göstermek herhangi bir kesin bilimsel çalışmalar değildir; bu koşulları tedavi etmek için s pençe etkilidir.

DozDeviland #39; s Clow kök tozu

Şeytan pençesi toz şeklinde kullanıyorsanız bu 1 yemek kaşığı günde 2 kez senin at nalı beslemesine ekleyin. Bunun için 2 yemek kaşığı gerekirse günde iki kez artırılabilir. Devil's Claw-meli verilmek için artık 1 hafta daha.

10-15 dakika için 2 bardak su 1 çorba kaşığı kurutulmuş kök kesme kök kaynatın kullanıyorsanız, soğumaya bırakın ve çok senin at nalı beslemesine ekleyin.

Şeytan'ın pençe 1 çorba kaşığı bir doz günde iki kez kullanmak için 2 yemek kaşığı günde iki kez artırılabilir eğer. Bu böyle giderse den fazla hafta bir (1) için verilmesi gerekir.


Bazı olası yan etkileri ve Deviland #39 çekerken Emanet; s Clow ilgili ek.

Şeytan pençesi muhtemelen bir yıl kadar için uygun dozlarda ağızdan alındığında en yetişkin için güvenlidir. En yaygın yan etkisi ishal olur. Bir araştırmada katılan kişilerin yaklaşık % 8 çalışma ishal geliştirdi. Diğer olası yan etkileri bulantı, kusma, karın ağrısı, baş ağrısı, zil kulakları, iştah kaybı ve tat kaybı içerir. Ayrıca kan basıncı Alerjik deri reaksiyonları, aybaşı sorunları ve değişiklikler neden olabilir.

Ancak, yeterli değil bilinen devil's claw uzun vadeli kullanmanın veya cilde uygulama güvenliği hakkında.

Kaynaklar:http://www.herbs2000.com/Herbs/herbs_devils_claw.htm

https://MedlinePlus.gov/druginfo/Natural/984.html

http://Umm.edu/Health/Medical/altmed/Herb/Devils-Claw
Satın Deviland #39; s pençe toz:http://www.apexnature.com/Devils-Claw-Powder