Tarçın özü-sağlıklı glikoz düzeyleri teşvik için mükemmel bir bitkisel madde

Acient Çin tarihi, tarçın içinde en erken üzerinde Çin botantical tıp onf belirtilmiştir. Bazı ortak petrol ve toz biçimleridir. Ve Cinnamonand #39; s ham origion içerir: Guangxi, Guangdong, Yunnan, vb.

Tarçın içinde bulunan yağlar doğal sağlıklı insülin işlevi desteklemek için iş ve metabolik fonksiyon korumaya yardımcı olmak. Çoğunlukla, bu yağ uygulanan baharat ürünleri, Foodandamp; ek ve kişisel bakım kimyasal ürünler olabilir.

Toz tarçın özü hakkında bu güçlü özü sağlıklı insülin işlevi için güvenilir doğal destek sağlar.

Richard Anderson ve ekibi bize Tarım Bakanlığı'nın insan beslenme Araştırma Merkezi Beltsville, Maryland, nasıl tarçın önemli bir antioksidan hizmet vermektedir gösterir bilimsel kanıt keşfetti,

ve Önleme ve glikoz intoleransı ve diyabet kontrolü faydalıdır.

Tarçın MHCP (methylhydroxy chalcone polimer), kendi sağlık yararları için kısmen sorumlu olduğu denilen bir suda çözünen polifenol bileşik içerir. Yayınlanmamış tüp deneylerde araştırmacılar MHCP insülin taklit eder, onun reseptör etkinleştirir ve sinerjik hücrelerdeki insülin ile çalışır bulundu. Fareler MHCP verildi, glikoz düzeyleri önemli ölçüde düştü.

Sonra insanlar üzerinde işe yarayacağını nasıl görmek için bir çalışma Pakistan Alam Khan, Anderson'ın laboratuarında bir doktora sonrası adam kimdi düzenledi. Tip II diyabet ile gönüllü bir, üç veya altı kapsül günde toz tarçın gram yemeklerden sonra verildi.

Tüm hafta, ortalama %20 bir kontrol grubu daha düşüktü kan şekeri düzeyleri ile cevap verdi. Bazı bile normal kan şekeri düzeyleri elde. Kan şekeri diyabet tarçın almayı bıraktım sonra tekrar yukarı sürünen başladı.

"Diyabetik bireyler yağ hücrelerinde insülin yanıt yeteneği tarçın tetiklenir ve ayrıca glikoz kaldırılması gelişmiş araştırmacılar bulundu."

Tarçın ek yararları vardır. Aynı zamanda da kısmen insülin tarafından kontrol edilen yağlar ve "kötü" kolesterol, kan düzeyleri indirdi. Ve tüp deneylerinde, diyabet yüksek serbest radikalleri etkisiz hale.

Ne aktif maddeler buldular?

Anderson'ın takım tarçın üç anahtar proteinlerin düzeylerini artırmak polifenoller denilen antioksidan içerir bulundu. Bu proteinler insülin sinyal, glikoz taşıma ve inflamatuar yanıt önemlidir. Başka bir çalışmada,

bilim adamları tarçın'ın kimya incelenmiş ve bu proanthocyanidin bulundu — polifenol türü — İnsülin benzeri özelliklere sahip olabilir.

"Araştırmacılar tarçın yeni bir Anti-Diyabetik ilaç için değerli bir aday olabilir sonucuna."

Ayrıca, bir grup, University of Calgary, Kanada, tarçın önemli bir bileşeni fenolik asitleri, özü, düşürür kan şekeri düzeyleri glikoz taşıma artırılması tarafından bulundu. Araştırmacılar tarçın yeni bir Anti-Diyabetik ilaç için değerli bir aday olabilir sonucuna vardı.

Ne ben tarçın bir ek için görünmelidir?

Çoğu ürünler sadece bir suda çözünen tarçın özü, değil önemli yağda çözünen tarçın bileşenleri içerir. Tarçın'ın etkin fitokimyasallar, suda çözünen ve cinnamaldehyde de dahil olmak üzere önemli yağda çözünen bileşikler de dahil olmak üzere tam spektrum sağlar bir ek almak önemlidir.

Ne zaman benim gıda baharat ekleyebilirsiniz neden tarçın özü ek almak?

Tarçınlı çörek yağ yüklü yemek zorunda değilsin veya günlük dolgu bu şaşırtıcı almak için elmalı turta baharat iyi haberdir.

Ve tarçın tost veya tahıl sabah serpme yardımcı olacak iken, destek sağlıklı kan şekeri, tam bir spektrum özü alarak tarçın tüm potansiyel faydaları almak kolay konsantre bir form almak sağlayacaktır.

Editorand #39; s Not:

Bu makalede açıklanan doğal sağlık çözümleri aşağıda listelenen dahil olmak üzere birçok çevrimiçi perakendeciler aracılığıyla kullanılabilir.

Yardım önemli alternatif sağlık araştırma desteği bu bağlantıları tıklayarak biz sağlar.

NutriStand-bilime dayalı beslenme takviyeleri için ek adamdan beslenme gazete bayi ziyaret edin!

Uluslararası Antiaging-sistemleri için sert tedaviler için ziyaret edin. Onlar uzmanlaşmak Tomorrowand #39; s tedavileri bugün?.

Ziyaret www.amazon.com-rekabetçi fırsatlar birçok farklı üreticiler tarafından sunulan takviyeleri bulmak için harika bir yoldur.

VitaE8 - Ultimate tam spektrumlu E vitamini takviyeleri önemi hakkında daha fazla bilgi için E vitamini – ziyaret edin.

Bu makalede, teşhis tedavi, tedavi veya herhangi bir hastalığı önlemek üzere tasarlanmamıştır. Her zaman bir doktor ile bir diyet ek programa başlamadan önce danışın.