Süt Thistle özü faydaları

Milk Thistle özü-silymarin ve silybin bazı ana faydaları

1) karaciğer benzeşimi

Süt thistle (Cilt renksiz/sarı olduğunda bu) sarılık da dahil olmak üzere genel karaciğer sorunları, hepatik ağrı ve şişlik ile yardımcı olur. "Bir dünya bitkisel Sourcebook" romanından uyarlanan, süt thistle tohum keşfetti flavonoidler Yenileyici ve süt thistle diğer bölgelerinde bulunan nitelikleri korumak önemli karaciğer ekleyin. Flavonoidler derin vücudun bağışıklık sistemi üzerinde böylece vücudun yeteneği hastalık direnmek artırılması, sonuçlara yol açabilir. Onlar hücre zarları stabilize ve hücre fonksiyonu kontrol yardımcı olur. Süt thistle Ayrıca aşağıdaki sorunlar için yararlı olacağı düşünülmektedir: Akut viral hepatit, metabolik hastalığı, sürekli kalıcı hepatit ve siroz.

2) kanser

Biraz erken araştırma içine ot da o silymarin gösterir süt thistle anti-kanser etkileri olabilir. Bu güçlü anti-oksidan özellikleri vardır ve meme, insan prostat ve test tüpleri serviks kanseri hücrelerinin gelişimini inhibe kanıtlanmıştır. Daha fazla çalışmalar ot verimli veya bu tür kanser olan bireyler için güvenli olup olmadığını tespit etmek için gereklidir.

3) yüksek kolesterol

Bir hayvan eğitim önemli ölçüde HDL kolesterol yükselterek avantajı ile kolesterol düşürücü ilaç probucol olarak verimli bir şekilde çalıştı o silymarin (etkili bir bileşim içinde süt thistle) keşfetti. Daha fazla çalışmalar bireylerde ihtiyaç vardır.

4) safra taşı ve safra kesesi

Yukarıda belirtilen silymarin içinde süt thistle onun dolaşımını teşvik safra çözünürlük yükseltebilirsiniz. Önlemek veya safra taşı çare gerektiğinde bu oldukça yararlı olabilir. Safra daha iyi dolaşım olduğunda safra taşı forma olasılığı çok daha düşüktür. Araştırmacılar süt thistle rutin kullanımı safra'nın kolesterolü belirgin bir düşüş neden olabilir göstermektedir.

5) obezite

Çok az insan yağ azaltma içinde karaciğer fonksiyonu tanımak. Karaciğer fonksiyon geliştirme sık sık hemen hemen tüm kilo kaybı planları içinde ihmal edilmiş. Karaciğer kan arındırıcı ve yağ vücutta metabolize için önemlidir. Karaciğer fonksiyon yeteneği silymarin tarafından artmış gibi yağ daha hızlı metabolize sonlandırabilirsiniz. Bu sonuç olarak hepimiz kilo vermek için çok daha kolay olduğu anlamına gelir.

6) bizim cilt

Cilt temizliği için temel bir organ ve vücut içinde en büyük organ var. Sedef bizim kan içinde belirli toksinlerin varlığı nedeniyle meydana gerekiyordu. Kanıt olarak anormal karaciğer fonksiyonları için potansiyel bir bağlantısı olan sedef hastalığı riskini gösteren birkaç parça vardır. Böylece, karaciğer yardım sonucu olarak, süt thistle faydalarından biri artan karaciğer fonksiyonu sayesinde daha sağlıklı olmak için bizim derimizi yardımcı olmasıdır.

Apex'ın Milk thistle özü % 80 silymarin ve % 90 silybin uygun ve süt thistle özü uygulama hakkında çoğu zaman, bu sağlık ürünleri ana bitkisel supplement.welcome bize danışın, bizim süt thistle hakkında herhangi bir sorunuz varsa ayıklamak için eklenebilir.