Guarana Özü, Guarana çekirdeği ekstresi

Guarana Özü, Guarana çekirdeği ekstresi
Ürün ayrıntıları

Kısa Tanıtım
Guarana Özü, genellikle açık kahverengi toz, suda çözünür benzer. Özü kez su veya meyve suyu ile karışık kullanılır. Sen ve #39; ll bulmak guarana tozu Rock yıldızı, kült ve gibi konuşabilir kurulur, gibi popüler enerji içeceği ve enerji hapı önemli bir madde. Toz da sakız, çikolata, dondurma ve alkollü içecekler gibi otherfood öğeler için bir lezzet özüdür. Carryherbal takviyeleri genellikle guarana tozu satmak depolar. Bir uyarıcı olarak guaraná yorgunluğu azaltır, algıları keskinleştirir, iştahı azaltır ve kas gerginliği ve kalıntı etkileri rahatlatır.

Ürün adı: doğal Guarana Özü

Görünüm: kahverengi ince toz

Özellikler: Kafein % 10-% 20, 10:1, 20:1

Moleküler formülü: C8H10N4O2

CA'ları No.:58-08-2

Kullanılan bitki kısmı: meyve veya tohum

Sağlık faydalarıGuarana Özü

1.Cognition:

Toz istemi göstermiştir Guarana Özü açısından olumlu etkileri biliş içinde sonuçlanır. Yüksek içerik zihinsel uyanıklığı teşvik ve yorgunluğu azaltır. Guarana çekirdeği ekstresi savunucuları böylece uyarıcı etkileri daha uzun süre-mek şartıyla yavaş yavaş, serbest görüşü vardır.

2.Digestion:

Guarana Özü toz sindirim sorunları, özellikle düzensiz bağırsak hareketi ile mücadele için kullanılır. Tanen yiyecek doğru sindirim ve ishal tedavisinde bu özü yardım mevcut. Ancak, o-ebilmek var olmak içinde belgili tanımlık uzun koşmak mutat olarak guarana özü azaltarak sindirim sorunları için sık sık kullanmayın.

3. kilo kaybı:

Guarana Özü iştahı ve gıda için istek vücudun metabolik süreçleri uyarıcı iken azaltır. Bu nedenle, vücut hücreleri ve dokular için bir enerji kaynağı olarak birikmiş yağlar ve lipidler, yakıcı yardımcı olur.

4. ağrı:

Geleneksel olarak, guarana özü toz migren baş ağrısı, romatizma bir tedavi olarak kullanılan ve

adet ağrısı.

Guarana Özü uygulanması
1. diyet ek maddeler
2. fonksiyonel gıda olarak kapsül veya hap
3. sağlıklı ürünler

Teknik bilgilerAmbalaj:25kgs/davul tarafından çift poşet tarafından iç.

Depolama:Serin bir andamp içinde depolanan; iyi kapalı kap kuru, nem ve güçlü ışık/ısı uzak tutun.
Raf ömrü: İki sene de depolama durumu altında.


Sorgulama