Kakao tozu

Kakao tozu
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Apex biyoteknoloji Ltd profesyonel fabrika ile donatılmış en önde gelen Çin kakao tozu üreticisi, toptan ucuz kakao tozu için bizden hoş geldiniz.

kakao tozu

Kakao protein, kalsiyum, magnezyum, çinko, potasyum, nikotinik asit, lactoflavin, polifenol, theobromine, b2 vitamini zengin ve çeşitli tür bir iz mineral elements.it insan tarafından gerekli besinlerin bol body her gün ve etkili bir şekilde metabolizma artırmak ve kan sugar.it tedarik mekanizması olduğunu precisous bir gıda dengeli nutrients.the kakao ürünleri ile etkili fiziksel ve zihinsel gelişimini teşvik sağlayabilir çocuk uzun bir süre için kakao ürünleri alırlarsa.
Her ons kakao 6010 kcal ısı kadar yiyecek yumurta gibi daha yüksek olan sağlayabilir ve kakao produdcts alımı fish.the kas glikojen rezervasyon etkin bir şekilde artırabilir ve böylece atletik yeteneği artar, enerji tüketimini azaltmak, gecikme yorgunluk ve egzersiz uzun süre sonra restorasyon yardım.
Kakao içinde bulunan potasyum provent serebral felç oluşumunu ve hypertension.the palmitik asit olarak o-ebilmek azaltmak cholesterol.thus,cocoa konsantrasyonu containered da orta üzerinde mükemmel sağlık koruma etkisi vardır ve eski grup yaşlı.
Ayrıca, kakao heyecan teşvik, beyin yenilemek ve bu son derece yoğun brainwork ve pilot, atlet, sürücü ve yazar gibi fiziksel çalışma meşgul yardımcı olmak heyecan bileşeni iz miktarda vardır.

Sorgulama