Şeker hastalığı tedavi için astragalus kök ekstresi

Şeker hastalığı tedavi için astragalus kök ekstresi
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Farmakolojik eylem

Bu enerji, dirençli yorgunluk, karaciğer korunması ve osteoklastlar engelleme dayanıklı mutasyon artırılması artırılması bağışıklığın işlevleri vardır. Astragalus polisakkarit kolesterol ve trigliserid düşürür ve yüksek yoğunluklu lipoprotein yükseltir kan yağ düşürücü etkisi vardır; Bunu önlemek ve ateroskleroz, koroner arter hastalığı, periferik damar hastalığı ve hiperlipidemi bekle gibi kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıklar tedavi. Astragaloside IV kan şekeri, düşürücü önemli bir etkisi vardır yaş renal korteks ve serum, o astragaloside anti-oksidasyon etkisi ve aldoz redüktaz engeller ve engeller gösterilen azaltabilir glikozile hemoglobin ve idrar protein, mesangial membran. Hücre çoğalması, böbrek hipertrofisi rolünün azaltılması. Sözlü hazırlık önlenmesi ve diyabetik nefropati tedavisi için kullanılan astragaloside için uygun eksipientleri ekleyerek hazırlanabilir.


Etkinlik

1. kemoterapinin yan etkileri azaltmak. Astragalus özü intravenöz yönetilen (intravenöz) veya mide bulantısı, kusma, ishal ve kemoterapi ile ilgili myelosuppression azaltmak için ksantin özü içeren bir karışımı.

2. diyabet. Bir arada kontrol kan şekeri ve insülin düzeyleri diyabetik hastalarda yardımcı gibi erken çalışmalar Astragalus membranaceus ve başka bir geleneksel Çin tıbbı oral bu İdaresi göstermiştir.

3. Mevsimsel alerjiler. 3-6 hafta boyunca her gün Scutellariae Radix ekstresinin 160 mg oral yönetim kaşıntı ve mevsimsel alerjik hastalarda hapşırma burun akıntısı gibi belirtiler artırabilirsiniz.

4. düzensiz menstruasyon (menopoz). Erken çalışmalar Astragalus membranaceus siklus düzensiz adet kanamaları olan kadınlarda düzenli geliştirmeye yardımcı olur o sözlü özü göstermiştir.

5. göğüs ağrısı (angina). 20 gram kadar Astragalus membranaceus, sözlü yönetimi 2 hafta boyunca günde üç kere göğüs ağrısı olan hastalarda kardiyak fonksiyon artırabilir.

6. kemik iliği yeni kan hücreleri (aplastik anemi) yoksun. İnsan çalışmalar sayesinde, intravenöz ksantin özü ve steroid stanozolol belirtileri ve kan hücresi sayımı, sadece steroid aplastik anemisi olan hastalarda tek başına kullanımını artırabilir.

7. astım. Astragalus membranaceus kombinasyonu ayıklamak, Cordyceps sinensis ekstresi, Shouwu, Fritillaria ve Astragalus membranaceus önemli ölçüde geliştirilmiş astım belirtileri 3 ay sonra ayıklamak.

8. kronik yorgunluk sendromu: Astragalus membranaceus maddeler içeren bazı ürünler yorgunluk kronik yorgunluk sendromu olan hastaların hafifletmek olabilir. Ancak, tüm dozlarda etkili gibi görünmektedir. Ayrıca, bu yarar Astragalus özü etkisi nedeniyle olup açık değildir olduğunu.

9. karaciğer yara (siroz). Erken çalışmalar ksantin ve salvia miltiorrhiza İntravenöz enjeksiyon günde 90 güne kadar bir arada sirozu olan hastalarda karaciğer fonksiyon geliştirmek göstermiştir. İyileşme Astragalus, ada çayı veya onun birleşimi nedeniyle olduğunu bilmek için çok erkendir.

10. kalp yetmezliği. Sözlü ksantin özü 20 gün için bazı kalp yetmezliği belirtileri artırabilir. Ancak, bazı insanlar Astragalus membranaceus özü geleneksel ilaçlar daha az etkili gibi görünüyor belirttiler.

11. diyabet. Sözlü ksantin özü 4 aya kadar diyabetik hastalarda açlık ve tokluk kan şekeri düzeyleri artırabilir. Sözlü ksantin özü bu sonuçları daha çok İntravenöz enjeksiyon geliştirmek için görünür. Sözlü ksantin özü de insülin etkisi saponin vücuda geliştirin ben.

12. görme sorunları diyabetik hastalarda (retinopati). Bu tür bir nüfus sağlık bakımı astragalus içeren ürünler 10 aya kadar ayıklamak görme bozukluğu ile bazı insanlar vizyonu artırabilir.

Sorgulama