Astragalus özü

Astragalus özü
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Apex biyoteknoloji Ltd donanımlı profesyonel fabrika, Hoşgeldiniz toptan ucuz astragalus özü, baical kafatası kök PE, astragalus polysacharin, astragalus polisakkaritler, astragalan, astragaloside, önde gelen Çin astragalus özü üreticilerinden biridir astragaloside IV, % 98'i hplc astragalus kök ekstresi, astragalus kök özü diyabet, bizden cycloastragenol tedavi için.

Bölüm: kök kullanın
Görünüm: Kahverengi sarı ince toz
Yöntem: su ayıklamak / etanol
Test yöntemi: HPLC / UV

Ana işlevi ve Astragalus kök ekstresi faydaları
1. Astragaloside IV insülin direnci ve hiperglisemi olarak yararlı etkileri vardır.
2. bu anti-neoplastik ilaçların yan etkileri iyileştirmek için kullanılmıştır.
3. Astragaloside IV kalp dokusu üzerinde koruyucu bir etkisi, kalp dahil koroner arter hastalığı tedavi etmek için hastalığı, kalp yetmezliği ve kalp-damar hastalıkları ve yetersiz plasental kan akımı ile ilgili.
4. de kronik inflamasyon, Alerjik hastalıklar tedavi Ant-inflamatuar ve anti-bulaşıcı etkileri, koruyucu bağırsak mukoza reperfüzyon hasarı, kolit, vb tedavi nedeniyle içeren cilt patolojiler için kullanabilirsiniz.
5. astragalus ve bileşenlerinin anti-aging, Anti-neoplastik ve antioxidative etkisi gösterilen kanıtladı ve eski hastalık için yararlı, stragalus kök de kemik kaybını önler ve osteogenesis yeteneği gösterir, nöroprotektif etkileri bırakın ve inme, hipoksi beyin hasarı önlemek için kullanılır.

1. astragalus kök tozu anti-stres etkisi ile ayıklamak;
2. astragalus özü toz bir büyütme faktörü kullanılabilir;
3. astragalus kök tozu ile fonksiyonu antiviral ayıklamak;
4. astragalus özü toz kalp ve akciğer fonksiyon geliştirmek vardır;
5. astragalus kök ekstresi toz bağışıklık geliştirmek, hastalık karşı vücudun direncini artırmak.


Astragalus kök ekstresi uygulanması

1. ilaç malzeme
2. fonksiyonel gıda ve Gıda katkı
3. hayvancılık ürünleri ve kümes hayvanları ürünleri.
4. suda eriyen içecekler
5. kalp serebrovasküler yönü olarak, trombosit toplama, inhibe olabilir kan viskozite ve koagülasyon azaltmak, düz kas rahatla, serebrovasküler genişletin, vasküler direnci azaltmak, kan dolaşımını artırmak, özellikle mikro geliştirmek, ayrıca Arteryel tromboz oluşumunu inhibe olabilir.


Sorgulama