Yapışkanlı Rehmannia kök yumru ekstresi

Yapışkanlı Rehmannia kök yumru ekstresi
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Açıklama

Rehmannia polisakkarit Rehmannia Kızılağaç içinde bulunan B vücut istikrarı korumada ilgilenmektedir ve açık anti-tümör etkisi yoktur ve vücuttaki bağışıklık hücreleri yayılması teşvik ve tümör hücrelerini öldürmek için onun yetenek artırır. Rehmannia Ayrıca hormon metabolizma, kan şekeri düşürücü, Anti-aging ve sedasyon, diürez ve benzeri düzenlemektedir. Rehmannia Kızılağaç besin zengin olsa da, sindirim engel Rehmannia Kızılağaç yapısı nedeniyle yapış yapış. Dalak ve mide zayıflığı, qi durgunluk, balgam ve karın distansiyonu ve daha az yemek olan herkes kaçındı.

Rehmannia Kızılağaç, olarak da bilinen kuru rehmannia, tatlı, acı ve soğuk. Bu ısı temizlenmesi ve kan soğutma, yin besleyici ve sıvı teşvik etkileri ve ısı-takas ve soğutma ilaçtır. Bu ısınma hastalık, kan, ağız kuruluğu, dil ya da kırmızı, vb, gibi Qingying kaynatma için kullanılır; kan, kan staz, kusma kan, idrar, uterin kanama ve Sisheng hapları, gergedan Rehmanniae Debrach gibi diğer belirtiler kanla ısı için; ateş, yin, ağız kuruluğu veya susuzluk ve polidipsi, polidipsi ve polidipsi, Yiwei Tang, Yuquansan gibi gibi için; Bu çok sıcak ve skrotum acıyor ve çorba gibi bağırsak kabızlık neden olur.


Avantajları

Isı uzakta temizlenmesi ve kan soğutma. Tadı acı, soğuk ve kan, kanı temizlemek ve kan ısı. Hipertermi, susuzluk ve dil, Qing Ying kaynatma gibi kızarıklık için kullanılır. Ayrıca, ürün ile soğutma kan kanama durdurma etkisi vardır ve kan ısı çeşitli hemorajik hastalıklar için kullanılabilir.

Kuruluk nemlendirme ve salya üreten yin. Sonraki aşamada ateşli hastalıklar için ve bu kötü sıcaktan muzdarip için kullanılır. Ayrıca, ürün yin besleyici ve ısı uzakta takas. Genel olarak ısı yangın ve susuz, baş dönmesi ve baş döndürücü Yin eksikliği ile tedavisinde kullanılır.

Sorgulama