Apex Biotech Ltd , Xian Hi-tech Sanayi Geliştirme Bölgesi'nde bulunan, doğal botanik biyoaktif bileşenlerin yanı sıra Ar-Ge, üretim, satış ve standartlaştırılmış doğal özler ithalat ve ihracat çıkarılması ve ayrılması konusunda uzmanlaşmıştır.

Apex , yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve uygulanması üzerine odaklanmaktadır. Deneyimli bir teknik ekip ve son teknoloji ürünü deneysel ekipmanlara dayanarak Apex, müşterilerin ihtiyaçlarına göre ODM, OEM ve Kontrat imalat hizmetleri de sunmaktadır. Apex'in ana ürünleri arasında; Süt Devedikeni Ekstresi Silymarin Silybin, Zencefil Ekstresi Gingeroller, Soya İzoflavonu, Paeoniflorin, Salvanik asit, Tanshinol, Tanshinone, Salvianolic asit B ve Purearia Isoflavone gibi çeşitli bitkisel özler de bulunur.

Apex'in laboratuvarı, üstün kaliteli ürünler ve en iyi hizmetleri sağlayan gelişmiş HPLC, GC, UV ve TLC tespit cihazları ve bir mikrobiyoloji laboratuvarı ile donatılmıştır.

Apex'in fabrikası, GMP kurallarına uygun olarak yeniden tasarlanan ve modern bir fabrika olarak inşa edilen Şaanxi eyaleti, Dali ilçesindeki Xuzhuang'da bulunmaktadır.

Apex'in Dikim Üssü


APEX Kültürü

Temel değerler : En başta gelenler , Sorumluluk , Birlik ve İlerleme.

İş İnancı : Dürüstlük, İnovasyon, Win marketler; Kaliteli, yüksek verim, müşterilere hizmet.

Kurumsal vizyon : Üst sınıf hizmet, Birinci sınıf kalite, Uluslararası Markalar, Dünya çapında İtibar.
S logan : Sağlıklı Ürünler, Güzel Yaşam!

Görevimiz

1. Dünyadaki en üst düzey Biyoteknoloji, sürekli yenilikçilik, insanların sağlığı için en uygun ürünleri araştırın.


2. uluslararası pazarda durmak ve müşterilerden iyi itibarlar kazanmak için yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel hizmetler ile uluslararası bir marka elde etmek için her türlü çabayı sarf etmek.


3. Üyelerin memnuniyeti, müşterinin övgüsü ve dünyanın bir sosyal geri dönüş olarak tanınması.


4. Çalışanların yaşam kalitesinin iyileştirilmesi, teşebbüs çalışanlarının başarı duygusunun artırılması.


5. Yüksek verim, düşük güç tüketimi, çevre koruma, sağlık, topluma karşılık ver.